Пояс «Вулкан» для схуднення: ефективність і правила використання

Пояс «Вулкан» — засіб, що прискорює процес позбавлення від жирових відкладень на животі і стегнах. Керуючись бажанням скоротити кількість зусиль для зниження ваги, багато зупиняють вибір на простому і доступному пристосуванні. Як і будь-яка інша розробка, заснована на тепловому впливі, продукт має переваги і недоліки.

Як це працює

Для того, щоб уявити, як працює пояс, необхідно розібратися в його пристрої. Три шару синтетичних матеріалів створюють кращі умови для виведення води, а також поліпшення циркуляції крові на галузі використання, а саме:

 • нейлон — верхній шар, він надає виробу естетики і при цьому дозволяє зберігати тепло;
 • неопрен — розташований другим у шаруватій структурі, він акумулює тепло тіла і при цьому добре тягнеться, дозволяючи поясу щільно прилягати та створювати підтримуючий ефект;
 • термосель — пористий матеріал, вбирає зайву вологу і під час руху, що створює умови для мікромасажу верхніх шарів шкіри.

Таким чином, принцип дії грунтується на створенні ефекту «сауни», поєднуючи стимуляцію підвищеного потовиділення і посилення кровотоку, тим самим прискорюючи і обмінні процеси. Разом з тим, насичення тканин киснем сприяє окислення жирових клітин, що значно спрощує процес боротьби із зайвою вагою.

Пояс ніяк не заважає звичного життя. Під час його використання можна займатися домашніми справами, тренуватися або просто гуляти. Однак виробник рекомендує не зловживати і носити «Вулкан» не більше 12 годин на добу, а також знімати його на ніч.

Правила використання

Для досягнення максимального ефекту від використання пояса, необхідно керуватися простими правилами.

 • «Вулкан» необхідно щільно закріпити на талії за допомогою зручної застібки «липучки», виключаючи його зміщення, а також надмірний тиск на внутрішні органи. Виникнення відчуття дискомфорту говорить про неправильному використанні.
 • Дія засобу засноване на прямому контакті з тілом. Виключення можливе при схильності до роздратування від рясного виділення поту. У цьому випадку виробник рекомендує використовувати бавовняну білизняну майку, яка буде вбирати вологу.
 • Розігріваючі властивості пояси можна використовувати для посилення дії антицелюлітних і зміцнюючих засобів. Щоб уникнути проникнення кремів або гелів в пористу структуру, рекомендується використовувати просту харчову плівку.
 • За виробом необхідний регулярний догляд. Так як воно знаходиться в контакті з шкірою, вбирає вологу, накопичує ороговілі клітини шкіри, необхідна регулярна прання в мильній воді не рідше 1 рази в 2 тижні. При необхідності це можна робити частіше.
Читайте також:  Сироп мангустіна для схуднення: інструкція із застосування, склад, ціна

Позитивні і негативні сторони застосування «Вулкана»

Допоміжні засоби для схуднення часто мають свої особливості, які необхідно враховувати, у тому числі в момент здійснення покупки. В першу чергу це індивідуальні реакції організму. У деяких випадках розігрівання і прискорення обмінних процесів чинять незначний ефект, так як кращий результат можливий лише за умови правильного харчування і наявності належного рівня фізичної активності. Але варто розглянути всі аспекти, до позитивних можна віднести:

 • відсутність незручностей при використанні;
 • доступну ціну придбання;
 • приємний зігріваючий ефект;
 • додаткову підтримку спини при заняттях спортом;
 • сприяє зменшенню обсягів тіла.

Є й деякі недоліки:

 • роздратування від рясного потовиділення;
 • незначний ефект без активності і дієти;
 • необхідність регулярного догляду;
 • термічний вплив на органи малого тазу.

Використання засобів подібного роду вимагає контролю за станом організму. Виникнення больових відчуттів, погіршення самопочуття вимагають припинення використання та звернення до лікаря.

Дізнатися більше про переваги цього продукту можна з відео. Про позитивний досвід використання в ньому розповідає безпосередньо сам покупець, оцінивши можливості придбання на особистому досвіді.

Протипоказання, що виключають застосування пояса

Носіння «Вулкана» в деяких випадках може бути небезпечним. Пов’язано це в першу чергу з наявністю таких захворювань, як:

 • серцева недостатність;
 • гіпертонія;
 • псоріаз;
 • наявність відкритих ран і запалень на ділянці використання;
 • варикозне розширення вен;
 • запальні процеси органів малого тазу.

Рекомендація фахівця перед початком використання може бути досить актуальною.

Способи придбання

Засіб широко поширене в аптечних мережах, магазинах медичної техніки, а також в інтернет-маркетах з товарами для схуднення і підтримки ваги. Покупка не потребує рецепта і особливих приписів. Що особливо зручно, розмірний ряд представлений всього в 2 варіантах: для талії до 100 і більше 110 см в обхваті. Щільність прилягання легко забезпечити завдяки максимальної еластичності і застібці «липучці». В моделях лінійки «ПРО» є додаткові фіксують гумки, створюють також моделюючий ефект.

Носіння пояса надає видимий естетичний ефект, завдяки згладжуванню складок і незначного утягиванию живота. Однак, поєднання неможливе з прозорою або сильно обтягуючим одягом.

Ціновий діапазон обмежується 1000 рублів, причому така вартість характерна для сучасних моделей з максимальною фіксацією і корекцією силуету. Класичний пояс може коштувати в межах 300-600 рублів залежно від регіону і способів розповсюдження товару.

Читайте також:  Фитомуцил для схуднення: інструкція із застосування, протипоказання, ціна та аналоги

Погляд лікарів на використання пояси для схуднення

Медики, у своїй більшості скептично відносяться до способів зниження ваги за допомогою засобів теплового впливу. У багатьох випадках спостерігається ефект перегріву, а також значного підвищення артеріального тиску. Процес теплообміну і природної терморегуляції при тривалому носінні може порушуватися, що в подальшому призводить до більш серйозних наслідків.

Лікарі рекомендують використовувати засіб тільки як додатковий спосіб впливу на жирову тканину і в обмежені періоди часу тривалістю до 4 годин. Причому основною умовою використання залишається абсолютно здоровий організм, в інших випадках можливі побічні ефекти.

Представлена інформація спрямована на знайомство споживача з достоїнствами і недоліками конкретного товару. Остаточне рішення про те, чи варто використовувати «Вулкан», необхідно приймати безпосередньо покупцеві. Тільки він здатний тверезо оцінити ризики і ступінь необхідності придбання цього продукту.