Шоколадна дієта відгук фото до і після

Одна з найпопулярніших дієт для тих, хто не може відмовитися від солодкого, але дуже мріє про це – «Шоколадна дієта». І справді, після повного курсу такої дієти до шоколаду ще довго тягнути не буде.

Суть даної дієти, точніше рекомендації, які найчастіше можна побачити в мережі — це з’їдати в день 100 грамів будь-якого шоколаду, починаючи від гіркого і закінчуючи молочними плитками з різними наповнювачами. В даному випадку це ролі не грає. Пити можна, що завгодно і скільки завгодно, само собою зрозуміло, виключаючи алкоголь. Тривалість такої дієти-від 3 до 7 днів більше не рекомендується. Після чого відбувається білковий вихід і дієту можна повторити знову і знову, але не більше 4 разів.

Для мене спочатку ця дієта була святом, їж шоколад, запиваешь улюбленою кавою і худнеш при цьому. Режим дієти для себе я визначила наступним чином: 4 дня шоколаду, після чого 4 дні білка і так по колу. Перші 4 дні на шоколаді були просто казкою, як і наступні 4 дні білка, але коли я приступила до другого кола, у мене вранці стала сильно крутитися голова, іноді з ліжка вставати доводилося з трудом. Але друге коло я теж подужала, звикла до запаморочень, на третьому колі в один прекрасний момент у мене вночі став дико боліти живіт, здавалося, що він став перетравлювати сам себе. В цей день перша спроба використання даної дієти закінчилася. Результати за 2,5 кола склали мінус три кг.

Друга спроба. Я переглянула свій режим і скоротила кількість днів у колі з 4 до 3. Почала цю спробу у вазі 59 кг. Перші два кола пройшли відмінно, сили були, голова не крутилася, живіт не хворів і навіть їсти особливо не хотілося. Останні два кола, я буквально примушувала себе їсти шоколад, організм від нього втомився, як і від кави в іншому. Тільки білкові дні пролітали, що я не встигала помітити. До кінця другої спроби вага впав на 5 кг. Велика частина з яких, як я розумію зараз була вода. При першій, що після другої спроби після припинення дієти вага як за помахом чарівної палички повертався назад.

Читайте також:  Дієта Ковалькова: реальний відгук і результат (+ фото до і після)

Третя спроба. Час більш менш адекватного і правильного харчування, з поєднанням в раціоні білків, вуглеводів і жирів, а головне з калорійністю більше ніж в плитці шоколаду і регулярними розвантажувальними днями, де як раз і використовую шоколадну дієту, точніше її основи. Тобто 6 днів правильного харчування і один розвантажувальний день, що не дає організму звикнути до харчування і дає стимул втрачати вагу. Так я скинула вагу до 49 кілограмів (навіть з’явилися кубики) і зараз займаюся тільки його підтримкою.

За час шоколадної дієти я зробила для себе декілька висновків:

  1. Тривале використання шоколадної дієти виснажує організм і не дає тривалих результатів.
  2. Після різкого переходу на дану дієту, можливі запаморочення і болю в животі.
  3. Не варто радіти швидкому догляду кілограм, на жаль, вони повертаються назад і друзів приводять.
  4. Така дієта відмінно підходить в якості розвантажувальних днів для всіх ласунів.
  5. З усіх монодієт вона по праву найсмачніша і одна з найлегших.