Реальна історія схуднення – фото до і після

Останнім часом можна зустріти багато інформації про шкоду білкової дієти. Вона дійсно представляє певну небезпеку для людей із захворюваннями нирок і серцево-судинної системи. Якщо людину турбує тільки зайву вагу, такий варіант підійде з великою ймовірністю.

Пишними формами я відрізнялася з дитинства. Повнота була приємною, а трохи страхітливою. З кожним роком вага ставав все більше. Тільки в 13-14 років стрімкий набір кілограмів припинився, щоб відновитися з новою силою. До 11 класу я важила 68 кг і мала 50 розмір одягу. Потім було навчання в університеті, перші два роки якої додали ще ваги. І ось вже на 3 курсі вага став 73 кг, що для росту в 158 см якось забагато. Саме тоді вперше я дізналася про Кремлівській дієті і підрахунку балів.

Вона мені не сподобалася, тому що м’ясо я зовсім не любила, сир і рибу не сприймала в якості їжі. М’ясо, риба і сир давали нуль балів, тому поступово я втягнулася. Вага швидко йшов, хоча я цього не відчувала. І непомітно для себе я зменшилася на 20 кг всього за 2 місяці. Вага довго зберігався, але потім прийшов 5 курс, складні іспити – і почалися спроби заїдати стрес солодощами. Вага швидко виріс, а до закінчення університету досяг 72 кг. Робота в школі та постійні переживання ще додали ваги, який я навіть не намагалася стримувати.

Час летів непомітно – і ось настав серпень 2014 року. Я несподівано подивилася в дзеркало(я його старанно уникала) – і сама злякалася. На мене дивилася не дівчина, а якась безформна тітка невизначеного віку. Я побігла до ваг – і вони додали переляку, бо стрілки зрадницьки показували 86, 6 кг. Обсяги теж не радували: бюст 112 см, талія 86 см та стегна в 118 див. Я носила величезні балахони, які явно не надавали шарму образу. І тоді з 19 серпня, відразу після контрольних замірів, я посадила себе знову на Кремлівську дієту.

Читайте також:  Шоколадна дієта відгук фото до і після

Спочатку я їла яблуко з сиром і м’ясо з овочами. При цьому намагалася укладатися в 40 балів, хоча потрібно було для швидкої втрати ваги у 20-30. Однак вага все-таки здався – і покотився вниз. Я забула про існування хліба, батонів, круп і будь-яких солодощів. За перший місяць пішло 6 кілограмів, що стало моєю особистою перемогою. Після цього я намагалася ще більше, хоча пообіцяла себе з’їсти тортик на день народження в жовтні. І я стримала обіцянку. Тортик був дієтичним з мигдальної муки.

Складно було перший місяць, а потім стало трохи простіше. Однак дуже хотілося, просто дико, до жаху, солодкого. Саме тоді я почала штурмувати форуми прихильників кремлівської дієти і шанувальників дієти Дюка. Там я знайшла багато рецептів дієтичної випічки, яка дає мало калорій і містить мало вуглеводів. Я навчилася готувати торти, кекси, печиво і навіть цукерки, які дозволяють насолоджуватися солодким і худнути. Худнути стало веселіше, бо зникло відчуття втрати чогось важливого і якогось сильного обмеження. Кекси з вівсяних висівок, тортик з мигдальної муки, оладки з изолятом соєвого білка і багато чого іншого дозволяють влаштувати собі невеличкий бенкет. Від штучних підсолоджувачів я відмовилася на користь Фитпарада, який виготовлений на основі стевії.

Поступово я збільшила кількість уживаних вуглеводів до 60, щоб зберегти отриманий вагу. Звичайно, періодично, приблизно раз у кілька місяців трапляються зриви, коли я їм звичайні солодощі, але швидко беру себе в руки. Моя вага приблизно через півроку дієти зменшився до 56 кг, а коливання становили всього 1-2 кг. Однак у цьому році, приблизно за квітень-травень 2016, я набрала майже 4 кг. Зараз я знову повернулася на 40 балів, але вівсяні, пшеничні висівки і клітковину я не вважаю загальна кількість. Поки за півмісяця я зменшилася до 56 кг, але хочу дійти до 50. Сподіваюся, що у мене вийде, тому що до заповітної мети залишилося зовсім небагато.

Читайте також:  Білково-овочева дієта - відгук і результат: фото до і після

В цілому, я схудла на 30 кг, але мені досі не віриться, тому іноді за звичкою намагаюся розглядати одяг 54-56 розміру. На даний момент мені 30 років, а моя вага – 56 кг. Я працюю у своїй рідній школі, яку колись закінчила з вагою 68 кг – і від усвідомлення перемоги над своїми слабкостями виникає відчуття легкості і гордості за себе. Сподіваюся, що мій приклад когось надихне на боротьбу із зайвими кілограмами!