Як схуднути за допомогою скакалки за тиждень на 10 кг

Схуднути за допомогою скакалки за тиждень на 10 кг – це не міф. Адже крім сприятливого впливу на серцево-судинну і дихальну системи такі заняття здатні допомогти вам швидко спалювати калорії і втрачати зайві кілограми.

Чому мільйони людей вибирають скакалку?

На сьогоднішній день просто величезна кількість людей обирає в якості способу швидко скинути вагу саме скакалку. Причин у цього маса:

– дешевизна скакалки. Скакалка коштує значно менше місячного абонемента в спортзал.

– простота зберігання. Її можна покласти в шафу або сумку.

– зручність використання. Можна займатися стрибками у будь-якому зручному місці

– незалежність. Ви можете займатися в будь-який зручний час без обмежень

– відмінний інструмент для схуднення

– зміцнює дихальну і судинну систему

– збільшує витривалість

Саме з цієї причини у скакалки з кожним днем стає все більше прихильників у всьому світі.

Як скакалка допомагає схуднути?

Стрибки на скакалці – це різновид аеробного навантаження. Аеробні вправи є ідеальними для втрати ваги. Так як при заняттях зі скакалкою, працюють великі групи м’язів, то калорії спалюються швидше, ніж при інших видах спорту.

Ще один великий плюс скакалки в тому, що при стрибках, тренуються проблемні зони – сідниці, живіт, боки і ноги.

Як довго потрібно стрибати зі скакалкою?

Більшість людей мріють схуднути, останній раз брали в руки скакалку ще в дитинстві. У зв’язку з цим, їх організм може бути не готовий до великих незвичним навантажень. У зв’язку з цим, в перші 2-3 тренування, ви навряд чи зможете займатися більш 15-20 хвилин. Пізніше ваше тіло звикне до навантажень, і ви зможете займатися довше.

Читайте також:  Обруч для схуднення: який вибрати і як правильно крутити?

В ідеалі, тривалість тренування повинна складати не менше 45 хвилин. Справа в тому, що під час аеробних навантажень, організм починає активно спалювати жирові запаси тільки через 30 хвилин заняття. Саме з цього, приблизно з 30-ї хвилини, і ви починаєте худнути. Коли ваше тіло зміцніє, і ви зможете займатися 60 хвилин в день – ви будете худнути дуже швидко.

Скільки кг я скину за тиждень?

Це залежить від вашої ваги. Чим більше важить людина, тим більше калорій він спалить під час занять зі скакалкою. Є безліч прикладів того, як люди, що займаються зі скакалкою, скидали за тиждень 10 і більше кг. Однак варто зазначити, що для отримання такого результату, вам необхідно також дотримуватися низькокалорійну дієту.

Часто трапляється, що коли ви починаєте активно займатися, ви несвідомо починаєте їсти більше. Це є захисною реакцією організму, на різку втрату калорій і ваги. Він намагається заповнити втрати з їжею. З цього, дуже важливо не переїдати в період тренувань.

Як правильно вибрати скакалку?

Вибір скакалки – це дуже важливий захід. Пам’ятайте, що вам належить використовувати її кожен день. Так що якщо вона неякісна або не підходить вам, займатися з нею буде важко.

У спортивних магазинах можна знайти масу скакалок з різних матеріалів. Беріть тільки ту, яка зроблена з гуми. Тільки така скакалка не буде заплутується після кожного тренування.

Довжину скакалки необхідно підбирати під ваш зріст.

Як це зробити? Просто:

Зростання до 150 см – довжина скакалки повинна бути 210 см

Зростання від 150 до 170 – довжина 250 см

Зріст від 170 до 180 – довжина 280 см

Зростання більше 180 см – довжина 310 см

Як правильно займатися?

Перед початком занять, вам необхідно гарненько розім’ятися. Це необхідно для попередження травм і розтягувань. Кілька хвилин підніміться з п’яток на носки. Потім зробите кілька обертальних рухів вашими стопами вліво і вправо. Для розминки достатньо 3-5 хвилин.

Читайте також:  Що можна з'їсти на сніданок на дієті?

Починати стрибки треба у помірному темпі, щоб тіло адаптувалося. Через 5 хвилин спокійних стрибків, ви можете прискорювати темп. Якщо ви втомилися, можете знову зменшити тим, а потім знову прискорити. Деякі вчені стверджують, що таке чергування змушує тіло втрачати калорії ще швидше, так як не дозволяє м’язам адаптуватися до певного темпу.

Стрибки повинні бути невисокими і частими – так ви зможете збільшити темп тренування.

Почніть з звичайних стрибків на двох ногах. З часом, для різноманітності тренувань, можна додати стрибки на одній нозі, біг на місці, подвійне прокручування скакалки на 1 стрибку і т. д.

Висновок

Запам’ятайте, в кожному спорті необхідна послідовність і сталість. Одноразова тренування не допоможе вам схуднути. Займайтеся кожен день, дотримуйтеся дієти, і ви зможете швидко скинути зайві кілограми на заздрість подругам.

Відгуки

Валерія: я займалася по 40-50 хвилин щодня. За місяць скинула 11 кг. Відмінний спосіб схуднути, якщо не пропускати тренування

Ольга: Може бути, я така слабка, але займатися більше 20 хвилин, неможливо. Мова на плечі вже на 10 хвилині. Тиждень займалася і кинула. Краще вже піти в тренажерний зал.

Вікторія: Я скинула за тиждень 3.7 кг, але дієти особливо не дотримувалася

Відео: скакалка для схуднення

Відео: Як спалити максимальну кількість калорій зі скакалкою