Як прибрати жир між ніг за тиждень: вправи, відео

Надлишок жиру у певних частинах тіла приносить своєму власникові більше проблем, ніж в інших. До таких проблемних зон відноситься внутрішня частина стегон.

Якщо жир на животі або боках, можна приховати за допомогою вільної майки або светри, то тут такий фокус не пройде. Будь-який одяг, будь то джинси або лосини, відразу оголюють всі недоліки даної області і значно зменшують загальну привабливість ніг. Особливо це важливо для дівчат. Дуже багато жінок починають відчувати себе невпевнено і скуто, якщо у них щось не ідеально.

Гарна новина полягає в тому, що жир між ніг дуже добре реагує на фізичні вправи і корективи в дієті, так що можна значно поліпшити ситуацію з жиром між ніг всього за тиждень. Погана новина полягає в тому, що в цей тиждень вам доведеться піти на жертви і бути зібраною і дисциплінованою. Кращим способом прибрати жир між ніг за тиждень є дієта і спеціальні вправи для внутрішньої частини ніг.

Дієта для спалювання жиру між ніг

Фактично, описана нижче дієта, допоможе позбутися від жиру не тільки між ніг, але і у всьому організмі. Таким чином, всього за тиждень, ви зможете підтягнути своє тіло і будете почувати себе набагато більш впевненою і красивою.

 

1. Урізуємо прості (швидкі) вуглеводи. На всю наступну тиждень ви повинні повністю відмовитися від деяких продуктів. Сюди входять цукор, борошняні і хлібобулочні вироби, крупи, алкоголь, картопля, кукурудза.

2. Робимо акцент на складні вуглеводи. Білокачанна капуста, цвітна капуста, листя салату, шпинат, огірки, грейпфрут, брокколі. Навіть якщо ви з’їсте велика кількість цих продуктів, ви все одно не отримаєте дуже багато вуглеводів, так що можете не відмовляти собі в них.

3. Збільшуємо споживання білків. Основну частину вашого раціону всі наступний тиждень повинні складати нежирні продукти з високим вмістом білка. До продуктів, ідеально підходить під цей опис є: куряча грудка, нежирний сир, курячі яйця, сьомга, нежирний кефір, будь-які інші нежирні сорти м’яса. У день вам потрібно споживати не менше 1.5 гр білка на 1 кг вашого тіла. В ідеалі – 2 г на 1 кг тіла.

Читайте також:  Вправи для схуднення живота і боків для чоловіків в домашніх умовах

4. Урізуємо калорії. Це буде дуже просто зробити, якщо у вас є кухонні ваги. Ви просто повинні записати, скільки грамів і яких продуктів ви з’їдаєте за день. Кількість з’їдених калорій можна вирахувати за допомогою таблиці калорійності продуктів на нашому сайті. Ідеального результату ви зможете домогтися, якщо створите в організмі дефіцит в 300-400 калорій.

Вправи для спалювання жиру між ніг

Просто дотримуючись дієти описаної вище, ви легко зможете зменшити жир між ніг всього за тиждень, але для максимального ефекту, вам варто підключити до дієти і фізичні вправи. Доведено, що найкращими для схуднення вправами вважаються так звані «базові вправи». При їх виконанні людський організм задіює найбільшу кількість м’язової тканини, і втрачає найбільше калорій. Для наших цілей ми будемо використовувати всього 2 базові вправи для ніг.

1. Присідання. Поставте ноги на ширині плечей і сідайте як можна глибше. Ваша спина повинна прогинатися вперед. Коліна не повинні виступати за ваші шкарпетки. Для поліпшення ефекту, ви можете взяти в руки 2 гантелі, або, наприклад, великі книги.

2. Присідання з випадом вперед. Поставте ноги на ширині плечей. Зробіть крок вперед однією ногою, і сідаєте в такому положенні. Потім поверніться у вихідне положення і повторіть те ж саме з іншою ногою. Коли ви піднімаєтеся з присідання, намагайтеся робити це тільки силою м’язів передньої ноги.

Ці вправи дуже ефективно опрацьовують нижні кінцівки. Повторюючи їх щодня, ви не тільки зміцните попу і ноги, але і швидше позбавитеся від жиру між ніг.

Доповнити описані вище вправи ви можете і іншими прийомами описаними у відео нижче.

Відео: підтягнути жир між ніг