Як правильно присідати, щоб схуднути в стегнах і животі?

Кожна людина бажає схуднути знає, що найкращим способом позбутися від зайвого жиру є фізична активність. Робота м’язів вимагає великих витрат енергії. А цю енергію організм буде отримувати, розщеплюючи жирові клітини.

Багато людей замислюються, а які вправи найбільш ефективні для схуднення? Сьогодні ми розповімо вам про один з найбільш корисних вправ, який допоможе вам дуже швидко позбавитися від зайвої ваги. І це вправа – присідання.

Присідання є дуже ефективним вправою для схуднення. Це пов’язано з тим, що м’язи ніг мають велику масу, і при їх скороченні спалюється дуже багато калорій.

У присіданні беруть участь наступні м’язи:

– квадрицепси

– біцепси стегна

– камбаловидные

– сідничні

– що приводять м’язи стегна

– литкові

– м’язи спини

– м’язи преса

Щодня присідаючи, ви зможете швидко схуднути не тільки в стегнах і животі. Таке енергетично витратна вправа сприятиме загальному схудненню тіла.

Хоча присідання є дуже ефективним і популярним вправою, як серед чоловіків, так і серед жінок, багато хто не знають, як потрібно правильно його виконувати. Неправильна техніка присідання може призвести до зниження ефективності вправи і травм.

Правильна техніка виконання присідання

1) Поставте ноги на ширині плечей

2) Положення рук не має значення

3) Повільно присідайте, відводячи таз назад, ніби хочете сісти на стілець

4) Спина повинна бути рівною, з невеликим прогином в попереку

5) Ваші коліна не повинні виступати за шкарпетки. Так навантаження отримають ваші м’язи, а не колінний суглоб. Якщо у вас виникли проблеми, присідайте, стоячи біля стіни, щоб ваші носки і коліна упиралися в неї. Так ви швидко освоїте техніку виконання вправи.

6) Тримайте баланс тіла, трохи нахиляючись вперед

7) При підйомі, намагайтеся як можна сильніше напружити м’язи сідниць

8) При присіданні – робіть вдих, при підйомі – видих

Обов’язково подивіться відео, про правильній техніці присідання.

Читайте також:  Як схуднути після 50 років у домашніх умовах швидко і легко без дієт?

Як ефективніше худнути присідаючи?

Для поліпшення ефекту від присідань, ви можете доповнювати їх іншими вправами. Зробіть 3-4 підходу присідань, викладаючись по максимуму. Після цього можете зайнятися аеробікою. Так як під час присідання ви активно спалювали глікоген, кардіо тренування змусить ваш організм відразу почати спалювати жирові відкладення.

Ускладнити присідання можна з допомогою навантажувачів. Присідання зі штангою не дарма вважається улюбленим вправою багатьох спортсменів. Присідання зі штангою вимагають величезних енергетичних витрат, що дозволяє швидко спалювати жирові запаси і схуднути в стегнах і животі.

Правильну техніку присідання зі штангою ви можете спостерігати на відео нижче.