Тренування будинку для схуднення для жінок: програма і план

Тренування в домашніх умовах для жінок, здатні допомогти в схудненні не гірше, ніж, якби ви займалися в тренажерному залі. Але великим плюсом в даному випадку є те, що ви можете тренуватися в будь-який зручний для вас час, не витрачати час на поїздки в тренажерний зал і гроші на абонемент. Для багатьох людей, у яких просто не вистачає часу, домашні тренування – це просто ідеальний варіант.

5 хвилин в день для схуднення будинку

багато можуть думати, що для схуднення набагато простіше посидіти пару тижнів на дієті, ніж займатися фізично. На перший погляд, це здається правдою, але не варто забувати, що після припинення дієти, ви знову повернетеся до свого звичайного раціону харчування. Ваше тіло дуже швидко відреагує на зміни в харчуванні, і вага повернеться до колишнього показника.

Але не багато хто замислюється, що витрачаючи всього 5 хвилин в день, на фізичні заняття, можна швидко схуднути, оздоровити весь організм і назавжди позбутися від зайвих кілограмів на талії, стегнах і животі. Всього 5 хвилин, допоможуть вам привести в тонус і зміцнити ваші м’язи, округлити попу і зробити талію, і звичайно назавжди забути про зайву жирі на вашому тілі. Головне використовувати ці 5 хвилин з користю, не лінуватися виконувати тренування щодня і максимально викладатися. Зрештою, крім вас самих, ніхто не зможе змінити вас.

План тренувань для схуднення

Все, що вам знадобиться для якісного опрацювання ваших м’язів в домашніх умовах, це килимок, на якому ви будете займатися, рушник і скакалка.

Не відволікайтеся від вправ. Якщо почали виконання вправ, переконайтеся, що всього 5 хвилин, вас ніхто не буде відволікати. Більшість справ, які можуть трохи почекати.

Займайтеся щодня, навіть якщо вам буде дуже лінь, згадайте про вашої мети, і починайте тренування.

Виконуйте вправи з максимальною віддачею і в як можна більш інтенсивному темпі. Чим частіше ваше дихання і серцебиття, тим більше калорій ви спалите за тренування.

Читайте також:  Через деякий час після тренування можна їсти, щоб схуднути?

Програма тренування для схуднення

У цій жиросжигающие програмі тренувань, зібрані 8 вправ, виконувати кожну з яких вам потрібно від 30 до 60 секунд. Вони допоможуть швидко і ефективно пропрацювати всі великі м’язи вашого тіла. Адже скорочення великих м’язів тіла, найбільш ефективно, для спалювання великої кількості калорій. Будь-який з представлених вправ може виконуватися в будь-якому приватному будинку, квартирі або будь-якому доступному відкритому просторі.

1. “V” вправа (Виконання 30 секунд)

Ляжте на килимок обличчям вниз. Підніміть ваш таз вгору, спираючись на долоні і стопи. Форма вашого тіла повинна нагадувати перевернуту латинську букву “V”. Намагайтеся тягнути таз якомога вище.

2. Підйом ніг лежачи (Виконання 30 секунд)

Ляжте на килимок. Зведіть ноги разом і не згинаючи їх у колінах, піднімайте вгору, потім опускайте. При виконанні вправи не можна давати ногам стосуватися підлоги. Вони весь час повинні бути у висячому положенні і має зберігатися напруга в ногах і пресі

3. Вправа «Супермен» (Виконання 30 секунд)

Лежачи на животі, підніміть руки і ноги і намагайтеся розтягнутися як можна сильніше. Намагайтеся дотягнутися руками якомога далі вперед, а ногами назад. Не давайте руках і ногах опускатися на підлогу. Ви повинні утримувати рівновагу тіла на животі.

4. Присідання (Виконання 30 секунд)

Руки поставте за голову, присядьте якнайнижче, і максимально різко выпрыгивайте з такого становища. Постарайтеся за цей час повторити вправу якомога більше разів.

5. Стрибки на одній нозі (Виконання 1 хвилина: по 30 секунд на кожну ногу)

Станьте у вихідне положення, спираючись на руки і ноги, як якщо б збиралися віджиматися. Зігніть ліву ногу в коліні. Протягом наступних 30 секунд вона не повинна торкатися підлоги. Правою ногою зробіть стрибок до рук, і прийміть положення сидячи. Не торкаючись підлоги лівою ногою, выпрыгивайте з сидячого положення як можна вище. Повторюйте вправу 30 секунд, потім поміняйте робочу ногу з правої на ліву. На початку, ця вправа може здатися дуже складним, але через кілька днів, вам буде вже значно легше його виконувати.

Читайте також:  Вправи для нижнього преса живота: «розв'яжи» жирок

6. Підтягування колін до грудей (Виконання 30 секунд)

Станьте у вихідне положення, спираючись на витягнуті руки і стопи. Спираючись на праву ногу, зігніть в коліні ліву, і притягніть як можна ближче до грудей. Поверніться у вихідне положення і повторіть теж саме, помінявши ноги.

7. Обертання зігнутою ногою (Виконання 1 хвилина: по 30 секунд на кожну ногу)

У положенні стоячи, зігніть праву ногу в коліні і притягніть як можна ближче до грудей. Здійснюйте обертальні рухи зігнутою ногою за годинниковою стрілкою. Намагайтеся не втрачати рівновагу. Якщо для вас це важко, то виконуйте вправу, притулившись спиною до стіни. Через 30 секунд вставте робочу ногу.

8. Стрибки зі скакалкою (Виконання 30 секунд)

Стрибайте через скакалку, підстрибуючи на двох ногах одночасно. Намагайтеся тримати як можна більш інтенсивний темп.

З додатковими вправами для схуднення ніг і сідниць, ви можете ознайомитися подивившись відео нижче

Виконуючи цю просту програму тренувань вдома кожен день, ви дуже швидко схуднете і зміцните м’язи всього тіла.