Стрибки на скакалці для схуднення – таблиці і результати

Як і більшість жителів нашої планети, в дитинстві ви напевно стрибали через скакалку. Однак дорослі люди часто забувають, що стрибки на скакалці – відмінний метод схуднення. Якщо ви будете активно тренуватися, то ви легко зможете втратити 5-7 кг за місяць, навіть не дотримуючись суворої дієти. Це аеробна навантаження здатна в короткі терміни спалити величезна кількість калорій. Розрахувати, скільки калорій ви будете втрачати з вашою вагою, ви можете за допомогою нашого калькулятора витрати калорій.

При виконанні цієї вправи беруть участь литкові, чотириголові м’язи, біцепси стегна, сідниці, м’язи живота і дельтовидні м’язи. Не варто забувати, що м’язи нижніх кінцівок мають велику масу, і при їх тренуванні ви спалюєте більше всього калорій.

Коли ви почнете стрибати на скакалці для схуднення, вам буде досить важко, але якщо ви будете послідовні у своїх тренуваннях, то ви швидко втянетесь і збільшите тривалість тренувань, тим самим худнучи ще швидше.

Правила, які необхідно виконувати при заняттях. Найголовніше – це природно скакалка. Підібрати підходящу вам, хорошу скакалку не так просто. Величезне значення має матеріал, з якого виготовлена скакалка. Не варто купувати скакалки, зроблені зі шкіри, пластикових трубочок або мотузки. Хороші скакалки зроблені з гуми. А деякі мають усередині себе металевий стрижень. Такі скакалки простіше крутити, так як з-за більшої ваги довше зберігається імпульс, переданий вашими руками.

Крім того, такі скакалки не будуть заплутуватися. Друге, на що варто звернути увагу – це довжина скакалки. Занадто коротка буде чіплятися за ноги, занадто довга буде чіплятися за підлогу. Для того щоб вам не було нудно, ви можете змінювати види стрибків. Чергуйте стрибки на одній нозі, на двох, біг зі скакалкою та ін Ви можете піднімати коліна на різну висоту, або намагатися під час стрибка прокрутити скакалку навколо себе двічі.

З допомогою таблиці ви зможете підібрати собі скакалку по зростанню

Зріст (см) Довжина скакалки (см)
152 210
153-167 250
168-183 280
184 і вище 310

Ваша взуття повинна бути м’якою і зручною. Покриття також підійде не будь. Наприклад, на асфальті тренуватися не дуже добре, тому, що при приземлениях, чиниться сильний тиск на колінні і тазостегнові суглоби. Краще стрибати на ламінат, паркет, килимі або килимок для йоги.

Таблиця стрибків зі скакалкою

В таблиці нижче, ви зможете бачити, як в ідеалі нарощуються навантаження, поліпшуються ваші результати і зростає частота стрибків зі скакалкою. Для найкращого результату намагайтеся тренуватися щодня, але якщо у вас немає такої можливості, можна скоротити кількість тренувань до 3-4 на тиждень.

Читайте також:  Як прибрати жир з живота: «біблія» плоского схуднення
Тижня Тренувань в день Тривалість підходу (с) Кількість підходів (с) Відпочинок між підходами (с)
1 тиждень 1 10 20 30
2 тиждень 2 20 12 25
3 тиждень 3 30 12 20
4 тиждень 3 30 12 15

Також вам обов’язково потрібно вести таблицю, в якій ви будете записувати свої результати. Таким чином, вам буде видно, наскільки вам вдалося поліпшити ваші результати за місяць.