Скільки потрібно щодня займатися на велотренажері, щоб схуднути?


Один з тренажерів, який сприяє процесу схуднення, особливо в проблемних зонах — є велотренажер. За допомогою цього тренажера результативно опрацьовуються м’язи ніг, сідниць і «йде» целюліт.

Так як м’язи нижніх кінцівок мають велику масу, то при їх тренуваннях витрачається багато енергії, і спалюється більше калорій.

Для того щоб задати собі правильну планку, необхідно знати яку кількість часу потрібно приділяти заняттям для досягнення результатів. Щоб обчислити, скільки часу необхідно тренуватися, потрібно вести власні спостереження за станом здоров’я і самопочуттям.

Звичайно, краще це робити під керівництвом досвідченого фітнес-інструктора, особливо на початкових етапах, але якщо ви займаєтеся самостійно, хорошою альтернативою інструкторам можуть стати вбудовані програми з щоденником тренувань. У ньому відзначаються важливі показники: кількість спалених калорій, пульс та інші.

Приблизний витрата калорій при заняттях на велотренажері ви можете обчислити за допомогою нашого калькулятора.

Користь велотренажера

Навіть самий звичайний велотренажер, який має мінімальний набір функцій, що дає можливість ефективно займатися. За допомогою нього можна:

1) Прискорити метаболічний процес. Завдяки тому, що обмін речовин прискорюється, витрата калорій збільшується, а це призводить до втрати ваги.

2) Зміцнити серцево-судинну систему і нормалізувати тиск.

2) Підкоригувати фігуру і скинути зайву вагу. Заняття допомагають зміцнити м’язи ніг і сідниць, сприяють спалюванню жирової прошарку на животі. Якщо виконувати регулярні тренування і харчуватися збалансовано, незабаром тіло стане підтягнутим і струнким.

Тривалість занять

підтримка тіла в тонусі – час тренування близько 20 хвилин щодня;

для швидкого схуднення, тривалість заняття – не менше 45 хвилин, регулярність занять: 3-5 разів на тиждень;

кардіотренування, в ідеалі – 60-80 хвилин. Регулярність занять: 3 рази на тиждень.

Займатися до знемоги або поки комфортно?

Для того щоб досягти хороших результатів, не потрібно проїжджати надто великі відстані. Перевантаження не принесуть користі, а швидше завдадуть шкоди здоров’ю. Починати потрібно з невеликих тимчасових показників, поступово збільшуючи навантаження.

Для перших занять, здоровій людині достатньо проїхати максимум 10-15 хвилин. На початкових етапах тренуватися достатньо 3 рази в тиждень. Коли ви відчуєте, що тренування ви легко справляєтеся з даної навантаженням, можна збільшувати час до 30, 45, при хорошому самопочутті – 60-80 хвилин.

Через 2-3 місяці кількість тренувань можна збільшувати до п’яти разів на тиждень.

Читайте також:  Віброплатформа для схуднення: користь, вправи, користь і шкоду

Додаткові рекомендації

1) Для хорошого настрою можна включити музику.

2) Під час тренувань часто пересихає в роті. Тому поряд з вами повинна знаходитися пляшечка з водою.

3) Перед початком занять необхідно зробити невелику розминку і трохи розігріти м’язи. Інакше можна отримати травму. Розминка включає в себе прості вправи для стоп, стегон, плечового пояса і гомілки.

4) Після тренування, їсти можна не менше ніж через годину.

Середні показники швидкості

Оптимальною швидкістю «їзди», є швидкість від 15-30 км/год. При цьому важливо звертати увагу на пульс, частота серцевого ритму під час тренування — в діапазоні 120-150 ударів в хвилину. Якщо при такій швидкості пульс менше 120 ударів в хв, можна збільшити швидкість, а якщо більше 150 ударів у хв. — знизити швидкість або зробити невелику перерву.

Протипоказання

– перепади тиску

– серцево-судинні захворювання

– тромбофлебіт

– захворювання суглобів

– травми спини або ніг

Перед тренуванням, бажано проконсультуватися з лікарем, якщо немає протипоказань – складайте графік тренувань.

Регулярні заняття допоможуть зміцнити здоров’я і придбати красиве і підтягнуте тіло!

 

Дивіться відео: Як налаштувати велотренажер під себе, щоб ефективно займатися і не отримати травму