Що можна з’їсти на сніданок на дієті?

Для того щоб не мати проблем зі здоров’ям і прекрасно виглядати, з ранку обов’язково треба снідати. Навіть якщо ви на дієті добре поснідаєте, зайва вага, у будь-якому випадку, буде губитися.

Ми розповімо вам, як повинен виглядати повноцінний сніданок, щоб день почався правильно. Якщо ви знаходитесь в процесі схуднення, сніданок повинен містити близько 1200-1500 Ккал. За сніданком ми можемо дозволити собі трохи більш високе споживання вуглеводів, ніж у другій половині дня.

Які процеси відбуваються в організмі, якщо не поснідати

Якщо пропускається сніданок, в крові, рівень цукру опускається нижче норми, відбувається уповільнення обміну речовин, знижується працездатність. Зниження цукру викличе бажання перекусити. Зазвичай людина перекушує булочками, бутербродами, круасанами, і т. д.

Такі продукти викликають викид цукру в кров. При цьому в нашому тілі утворюється жир. І якщо цей режим харчування є для людини нормою, то з часом, може виникнути підвищення артеріального тиску або розвиток цукрового діабету. Не дуже хороша перспектива…

Вчені проводили дослідження, в якому погодилися взяти участь люди з надмірною вагою. Учасники розділилися на дві групи. Перша — дотримувалася строгої дієтичну програму, яка виключала сніданок. Друга група так само дотримувалася дієти, але тільки снідала. Протягом тижня перша група обігнала учасниць другої групи. Однак наприкінці 32 тижні, люди, які снідали, у вазі, в середньому, втрачали в 1,7 рази більше, ніж ті, які виключали сніданок з раціону!

Якщо навіть не дотримуватися якої-небудь дієтичної програми, доведено, що люди, які не снідають, за обідом і вечерею з’їдають значно більшу кількість їжі.

Повноцінний сніданок не відображається зайвими кілограмами на фігурі, якщо обід та вечеря будуть не дуже калорійними.

Якщо під час дієти, захотілося чого-небудь солоденького, саме за сніданком, можна з’їсти маленький шматочок ласощів.

Формули збалансованого сніданку

Калорійність

Калорійність сніданку повинна бути в межах від 300 до 400 калорій, Якщо ви на дієті, тоді калорійність повинна становити від 300 до 350 ккал. Якщо ви поєднуєте дієту і фізичні навантаження, число калорій повинно бути в межах 350-400 ккал.

Читайте також:  Обруч для схуднення: який вибрати і як правильно крутити?

Кількість вуглеводів, білків та жирів

Близько 45-50 % сніданку можуть становити вуглеводи, це приблизно 50-60 грамів. Краще їсти овочі не надто багаті крохмалем, і фрукти.

Ранкове меню необхідно складати так, щоб білки займали 20-25% тобто, 20-30 грам. Згідно з дослідженнями, споживання білка на сніданок допомагає в боротьбі із зайвими кілограмами. Це можуть бути яйця, горіхи, молочні продукти, білковий коктейль, соєве молоко і т. д.

Жирів повинно бути близько 20-25%, це 20-30 грам. Замініть насичені жири, які присутні в сирі або беконі, на мононенасичені – горіхи, рослинна або оливкова олія, авокадо.

Клітковину також необхідно включати в раціон. Її кількість має бути близько 25 грам на добу. Якщо кишечник працює добре, можна і більше. Це може бути: овочі, які не містять крохмаль, крупи або горіхи.

Цукор

Якщо ви захочете солодкого, необхідно пам’ятати, що добова норма цукру становить 36 р. До прикладу, якщо ви хочете підсолодити чай, постарайтеся не перевищувати шести грам (1,5 ч. ложки). Можна замінювати сік і підсолоджені напої звичайною водою. Це допоможе скоротити від 50 до 200 калорій.

Незбалансоване харчування

Якщо снідати одними вуглеводами, таке харчування не можна буде назвати збалансованим. Зміцнити здоров’я і досягти позитивних результатів схуднення, можна тільки за допомогою правильного поєднання продуктів.

Якщо раніше не їли з ранку, починайте снідати поступово. Не варто з’їдати великі порції. Можна починати з маленької порції їжі, наприклад, фрукта, який вам подобається. Протягом 21 дня виробиться звичка. І ви почнете автоматично включати «правильні» сніданки в раціон свого харчування.

 

Дивіться відео: “Топ 3 сніданку для схуднення”