На скільки можна схуднути, якщо кожен день бігати?

Біг – це, мабуть, самий доступний вид спорту. Для того щоб почати бігати вам не потрібно абсолютно нічого, крім зручного спортивного взуття та спортивного костюма.

А чи настільки ефективний біг для схуднення, і скільки кілограм можна спалити, якщо бігати кожен день?

Біг і схуднення

Біг є відмінним вибором для того, хто вирішив привести себе в форму. При такому виді навантаження, в роботу включаються практично всі великі м’язи тіла. А чим більше м’язів працює, тим більше калорій спалюється. Саме з цієї причини біг вважається одним з кращих способів схуднути.

Якщо ви будете бігати кожен день, і дотримуватися дієти, ви зможете схуднути дуже швидко. Зовсім не складно скинути до 10 і більше кілограмів всього за місяць занять. Однак, щоб отримати такий результат, необхідно бігати кожен день і не пропускати тренування.

Крім незаперечної користі бігу у справі боротьби із зайвою вагою, біг зміцнить вашу серцево-судинну і дихальну системи, збільшить витривалість, поліпшить настрій і поліпшить колір обличчя.

Намагайтеся бігати на свіжому повітрі, але якщо такої можливості немає, підійде і заняття на біговій доріжці в тренажерному залі.

Якщо ви раніше не займалися спортом, спочатку вам може бути важко навіть пробігти 2 кілометри. Дихання починає замикати вже через 2-3 хвилини. Однак при систематичних заняттях, вже через тиждень ваша витривалість збільшитися в рази, і ви легко зможете бігати 10 хвилин.

В ідеалі, тривалість тренування необхідно довести до 45-60 хвилин. Справа в тому, що на початку навантаження втрачається енергія з з’їденої вами їжі, а приблизно через 30 хвилин, починають спалюватися запаси жиру.

Щоденні забіги по 45-60 хвилин допоможуть вам втрачати до 5-7 кг в місяць навіть без дотримання дієти.

Якщо ж ви вирішили дотримуватися дієти і рахувати калорії, то для вас ми розмістили спеціальний калькулятор, за допомогою якого ви можете швидко підрахувати, скільки калорій ви спалите, займаючись бігом. Введіть вашу вагу і тривалість тренування, щоб дізнатися, скільки калорій втратите за час тренування.

Читайте також:  Скільки калорій спалюється при фізичних навантаженнях: таблиця + калькулятор

Ще більше калорій можна спалити, використовуючи інтервальний біг. Дізнатися про нього докладніше можна подивившись відео нижче.

Ще більше калорій можна спалити, використовуючи інтервальний біг. Дізнатися про нього докладніше можна подивившись відео нижче.