Кардіо тренажери. Як займатися, щоб скинути вагу

Кардіотренування – це найкращий і швидкий спосіб скинути вагу. Справа в тому, що кардіотренування є таким видом фізичної діяльності, при якому енергія для м’язів виділяється за рахунок окислення при взаємодії з киснем. Таке навантаження називають аеробної.

При такому вигляді тренувань, організм спалює переважно жир, так як в даному випадку для отримання енергії його розщепити простіше, ніж білки або вуглеводи. Крім того при кардионагрузках, зміцнюється серцево-судинна і дихальна системи. Займаючись регулярно, ви зможете поліпшити кровообіг всіх органів, зміцнити м’язи, підвищити настрій і самооцінку, зняти стрес.

Види кардіотренажерів

Крім простих занять, які не потребують спеціальних засобів (біг, ходьба, плавання, стрибки зі скакалкою) існує також ряд тренажерів, які допоможуть вам зробити кардіотренування максимально спалюють зайвий жир.

Найбільш популярними тренажерами, які ви можете зустріти практично в будь-якому спортивному залі, є:

– велотренажер

– бігова доріжка

– кардіо степпер (імітує ходьбу по сходах)

– еліптичний тренажер (імітує їзду на лижах)

Всі представлені тренажери здатні допомогти вам скинути вагу, якщо правильно і послідовно відповідати на них.

Як правильно займатися на кардіотренажерах?

Далеко не всі отримують максимальний ефект про кардионагрузок. Це пов’язано з простим незнанням правил аеробних навантажень.

Перше, що вам потрібно пам’ятати, що максимальний ефект від тренування настає через 25-30 хвилин занять. Так що займатися потрібно мінімум 45 хвилин.

Для отримання швидких результатів у схудненні, потрібно займатися в такому темпі, щоб ваш пульс був на рівні не менше 70% максимальної частоти пульсу. Дізнатися вашу максимальну частоту пульсу дуже просто. Для цього вам потрібно відняти від 220 ваш вік – це і буде максимальна частота пульсу. Дізнатися, скільки буде становити 75 % від цього числа дуже просто за допомогою нашого калькулятора. Вам потрібно просто ввести свій вік, і калькулятор видасть вам частоту пульсу, яку необхідно підтримувати під час тренувань.

Читайте також:  Скандинавська ходьба техніка ходьби для схуднення

Пам’ятайте, що якщо ви будете займатися менш інтенсивно, або менше за часом, це не означає, що тренування будуть неефективні. Просто скидати вагу ви будете не так швидко, як якщо б втрачали, дотримуючись наших порад.

Це не означає, що аеробіка низької інтенсивності марні. Як пояснив пізніше, вони мають своє місце. Однак, якщо один, щоб спалити великою мірою жиру в найкоротші терміни, високі аеробіка інтенсивності, здається, кращий метод. Звернемося тепер до користі високої інтенсивності порівняно з низькою аеробіки інтенсивності.