Через деякий час після тренування можна їсти, щоб схуднути?


Як відомо, найкращим та найбезпечнішим способом схуднути є тренування. Не важливо, яким ви займаєтеся спортом, фізична активність допоможе вам позбавитися від зайвих кілограмів набагато безпечніше, ніж голодування чи відмова від деяких продуктів. Крім того, тренування сповільнюють старіння і зміцнять ваше тіло.Однак у всіх, хто займається спортом, рано чи пізно виникає питання: а через якийсь час після тренування можна їсти, щоб схуднути? Відповідь на це питання ми розкриємо в цій статті.

Під час тренування, коли м’язи вашого тіла отримують навантаження, наше тіло спочатку витрачає енергію, з’їденої раніше їжі. Після цього, починають витрачатися запаси з жирових запасів.


Особливістю фізичної активності є те, що калорії спалюються ще кілька годин після тренування. Однак якщо ви їсте відразу після заняття, то тіло знову починає використовувати енергію з з’їденої їжі.


Таким чином, якщо ваша мета, наростити великі м’язи, вам потрібно поїсти відразу після заняття, а якщо хочете схуднути, то потрібно не менш ніж через 2-3 години після тренування. Такий метод харчування допоможе вам швидше позбутися від зайвих жирових відкладень, і зробити вашу фігуру стрункою і підтягнутою.Має значення і те, що саме ви їсте після тренування. Ідеальним прийомом їжі буде шматочок нежирного м’яса і зелені овочі. Це змусить ваше тіло зберігати м’язову тканину, і розщеплювати жирові клітини.

Якщо ж ви хочете схуднути ще швидше, вам не варто приймати їжу за 2 години до тренування. Таким чином, під час заняття ваше тіло відразу почне розщеплювати жирові запаси.


Зверніть увагу, що для прискорення обміну речовин і зменшення голоду, ви можете

пити більше води. Вода не містить калорій, покращує травлення і розріджує кров. Це допоможе вам худнути ще швидше.

 

Читайте також:  Віброплатформа для схуднення: користь, вправи, користь і шкоду