Як налаштуватися на дієту психологічно

В даній статті розповідається про те, що допоможе не зірватися з дієти, як налаштуватися на позитивний результат і стати стрункою. Слушні поради психологів.

Мотивація

Необхідно визначитися і вирішити «Для чого мені худнути?». Якщо ви хочете скинути кілька кілограмів, щоб виглядати як модель, то такий шлях заздалегідь приречений на провал. Чіткі цілі, завдання допоможуть взяти себе в руки і рухатися вперед. Наприклад, «Необхідно влаштувати особисте життя, а в такій формі відчуваю себе некомфортно!» Орієнтиром може служити спідниця, яка сиділа ідеально до набору зайвої маси.

Уявне майбутнє

Уявіть, як легко і бадьоро ви відчуваєте себе в новому тілі, адже ви скинули стільки кг, скільки мріяли! Намалюйте максимально прекрасну картину у себе в голові, як ви будите виглядати після дієти. Чого ви досягли завдяки твердому характеру та цілеспрямованості? Вас не підвищили по кар’єрних сходах або зустріли чоловіка своєї мрії. А можливо ваш чоловік знову звернув на вас увагу і відносини заграли новими фарбами. Мрійте, фантазуйте, уявляйте!

Їжа – це свято

Перетворіть прийом їжі в справжній бенкет! Навіть прості, пісні продукти вживайте із задоволенням. Використовуйте гарний посуд і інші дрібниці. Прикрасьте обід зеленню, додайте спецій, чай налийте в улюблену кружку і розтягніть прийом їжі мінімум на 20 хвилин.

Спокій

Одним з головних принципів є внутрішній стан людини. Не дозволяйте довести вас до нервового зриву, намагайтеся не звертати увагу на дрібні побутові проблеми. Будь-яка сварка може призвести до припинення дієти і позачергових походом в холодильник. Використовуйте інші антидепресанти: книги, прогулянки, ігри з дітьми, шопінг!

Ні хвилини спокою

Намагайтеся вести активний спосіб життя. Ділові зустрічі, спорт, салони краси. Не забувайте відвідувати місця, в яких не прийнято їсти: магазини, музеї, зали камерної музики, виставки.

Терпіння і труд

Не дивлячись на велике бажання швидко схуднути, не варто забувати про старої, доброї приказці. «Без праці не витягнеш рибку із ставка». Рибка в даному випадку, бажаний вага і стрункість. Не міняйте ваші дієти як рукавички. Постарайтеся довести хоча б одну до результату. Не шукайте максимально швидких і ефективних. Результат прийде не відразу, але чим довше йти до поставленої мети, тим приємніше отримувати нагороду.

Читайте також:  Підбір дієти - важливі моменти

Худнути компанії!

Чужі успіхи завжди мотивують до дій. Почитайте відгуки людей, поспілкуйтеся зі знайомими і розкажіть їм про своїх цілях. Завжди цікаво поділитися з друзями знахідками смачних, але «низькокалорійних рецептів». Намагайтеся знайти співрозмовника, який теж мріє схуднути.