Полісорб для очищення організму: інструкція по застосуванню

Зашлакованний і забруднене організм з часом починає набагато гірше функціонувати. Метаболізм сповільнюється, маса тіла різко збільшується, порушується травлення і роботу кишечника. В результаті людина відчуває себе млявим і апатичним, його імунітет слабшає, знижується працездатність.

Так що фахівці рекомендують регулярно проводити комплексне очищення всього організму. А допомогти в цьому зможе такий лікарський препарат полісорб. Він випускається у вигляді порошку, який розчиняється у воді. Потрапляючи в організм, це речовина всмоктується в кишечник і повністю виводиться природним шляхом з каловими масами. А працювати полісорб починає вже протягом перших чотирьох хвилин після його вживання.

Ця речовина відноситься до сорбентным засобів, які застосовуються при інтоксикації організму, а також при комплексному лікуванні багатьох захворювань. У підсумку полісорб виводить з організму токсини, бактерії і алергени. Відновлює мікрофлору кишечника, а це сприяє зміцненню імунної системи. При інфекціях і вірусних захворюваннях ця речовина знижує концентрацію патогенної середовища в травних органах. Захищає від алкогольної і лікарської інтоксикації. Допомагає при алергічних реакціях, псоріазі і дерматитах. Позитивний вплив на печінку при хронічному гепатиті та при гострій нирковій недостатності. Полісорб покращує роботу травного тракту, а також знижує шкоду від прийому антибіотиків. Цей препарат володіє прекрасним адсорбуючим властивістю і може використовуватися в профілактичних цілях.

Інструкція по застосуванню

Очищати організм за допомогою полисорба можна в домашніх умовах. Але при цьому потрібно дотримуватися сувору дозу, зазначену в інструкції до цього препарату. А щоб дійсно досягти хорошого очисного ефекту, необхідно дотримувати наступні правила:

 1. Порошок розчиняється одразу перед застосуванням. Якщо препарат вже розфасований по пакетиках, то відкритий пакетик не можна зберігати довго, так як ефективність сорбенту знижується.
 2. Воду для розчинення порошку потрібно брати чисту і прохолодну. Порошок розраховується виходячи з одного грама на 10 кг маси тіла людини. І отриманий об’єм треба буде розвести в 100 мл води. Розчин розмішується самим ретельним чином, а випивається за одну годину до або після прийому їжі.
 3. Добова доза, розрахована для дорослої людини, такого лікарського препарату не повинна перевищувати 20 г в день. Щоб вирахувати прийнятну дозування для дитини, його вагу необхідно розділити на десять. І отриманий обсяг потім розбивають на чотири прийоми.
 4. Що стосується застосування полисорба для очищення дитячого організму, то воно має відбуватися після консультації з лікарем. І при цьому тривалість лікування не повинна перевищувати десять днів.
 5. В цілях профілактики полісорб вживається протягом двох тижнів перед основним прийомом їжі. І таку чистку рекомендовано проводити двічі на рік.
Читайте також:  Як пити касторове масло для очищення кишечника

Такий лікарський препарат заборонено приймати в сухому вигляді. Порошок дуже дрібний, тому він може вдихати всередину і осідати в легенях. Прийом полисорба у сухому вигляді може призводити до сильного подразнення слизової оболонки багатьох внутрішніх органів, а також до розвитку запальних процесів верхніх дихальних шляхів

.

Незважаючи на всю користь такого сорбенту, у нього є і свої протипоказання. Таким способом можна чистити свій організм в наступних випадках:

 • при виразковій хворобі, яка знаходиться в загостреній стадії;
 • при кишкової непрохідності;
 • коли є підозра на внутрішнє кровотеча, що відбувається в області шлункового і кишкового тракту.

Також потрібно знати, що полісорб знижує і нейтралізує дію лікарських препаратів. Тому якщо людина в період очищення організму приймає певні медикаментозні засоби, то полісорб краще пити за годину до прийому ліків. І не варто цей сорбент використовувати більше двох тижнів. Він може викликати звикання. Іноді після скасування вживання такого порошку деякі люди стикаються з запорами, але незабаром робота кишечника нормалізується.

Але і це ще не всі нюанси, що стосуються прийому полисорба. Схема його використання може відрізнятися в залежності від того, з якими недугами людина таким способом бажає боротися.

 • Якщо стоїть завдання позбутися від алергенів, тоді спочатку потрібно промити шлунок та кишечник. Сам полісорб приймається в такому разі не тільки всередину, але на основі такої речовини роблять і очисні клізми. Сорбент, проникаючи в кишечник, пов’язує там всі шкідливі речовини і токсини, сприяючи їх подальшому виведенню. Для приготування клізми 10 г сухої речовини потрібно розвести в одному літрі теплої води. І після того, як кишечник і шлунок будуть промиті таким способом, протягом дня потрібно буде прийняти ще по 6 г сорбенту тричі на день. Весь курс лікування повинен тривати близько 10 днів.
 • Дуже часто поверхню шкіри вкривається прищами і вуграми з-за сильного внутрішнього забруднення організму. І тут теж зможе допомогти використання представленого сорбенту. Тривалість такого лікування повинна скласти два тижні. Приймати полісорб потрібно три рази в день по одній столовій ложці, яка розводиться в 100 мл води.
 • А для позбавлення від алкогольної інтоксикації це речовина приймається в кількості двох столових ложок, заздалегідь розмішавши в склянці води. Як показує практика, таким способом можна навіть вивести людину зі стану запою. Але тоді вживати розчин необхідно протягом десяти днів до п’яти разів на добу.
 • Для боротьби з паразитами цей порошок потрібно пити чотири рази на добу. Для одного прийому достатньо буде однієї столової ложки, яка розводиться в половині склянки з водою.
Читайте також:  Очищення організму від Марвы Оганян Вагаршаковны

Відгуки

«Чоловік тривалий час пив і його стан погіршувався з кожними днем. Він вирішив кинути свою шкідливу звичку. Але після неї весь організм був наповнений алкогольними отрутами і токсинами. Сусідка порадила почиститися мою дружину за допомогою лікарського препарату, який називається полісорб. Чоловік почав пити і вже через кілька днів його стан дійсно набагато покращився. Травлення нормалізувався, кишечник став функціонувати набагато краще, а блідість шкіри пройшла. Ірина, Санкт-Петербург»

«Привіт! Мене звуть Марина і мені 32 роки. Здаючи всі аналізи, я дізналася, що в моєму організмі присутні паразити. І лікар порадив мені просто пройти лікування за допомогою таблеток, а повністю очистити організм порошком полісорб. Я ознайомилася зі схемою прийому і всіма протипоказаннями, і вирішила спробувати таку чистку. І треба зазначити, вона мені дійсно допомогла. Тепер я всім буду радити такий спосіб очищення»

«Про препарат полісорб я дізналася випадково, почувши розмову в поліклініці. Одна жінка розхвалювала властивості цього порошку, і я ним зацікавилася. У підсумку я теж вирішила пройти такий курс очищення і позбавитися від шлаків. Я брала порошок у вигляді розчину протягом двох тижнів. Тепер відчуваю себе просто прекрасно! Анастасія, Москва, 40 років»

Відео: Вся правда про сорбент Полісорб