З чого почати, якщо я хочу схуднути на 20 кг в домашніх умовах?

З чого почати, якщо хочеться схуднути в домашніх умовах? Це питання дуже часто задають наші читачі. І сьогодні ми вирішили відповісти на нього.

Якщо зайва вага становить 2-3 кг, це не є великою проблемою. Від пари кілограмів можна швидко позбутися за допомогою дієти або кількох походів в тренажерний зал. Однак що робити, якщо ви набрали більше? Чи можна схуднути на 20 і більше кг в домашніх умовах, і при цьому не нашкодити власному здоров’ю? Звичайно так! Тільки схуднення повинне бути розумним.

З чого почати схуднення?

Починати схуднення необхідно з визначення ваших вихідних даних. Це необхідно для того, щоб чітко усвідомлювати, від скількох кілограмів вам необхідно позбутися, наочно бачити ваш прогрес.

Для початку необхідно дізнатися ваш вага і вміст жиру в організмі. Причому другий показник куди важливіше першого.

Якщо з вагою все зрозуміло, і вам потрібно просто стати на ваги, то дізнатися вміст жиру не так просто. Але для всіх наших гостей є хороша новина. На нашому сайті ви швидко зможете підрахувати вміст жиру в організмі. Це можна зробити тут.

В процесі схуднення вам необхідно перераховувати цей показник. Так що добавте наш сайт в закладки, щоб не втратити його.

Починаємо худнути в домашніх умовах

Перше, що необхідно для зниження маси тіла, це дієта.

Існує 2 варіанти дієти:

– підрахунок калорій

– правильне харчування

Підрахунок калорій. Як відомо, щоб ваше тіло позбавлялися від жирових відкладень, ви повинні витрачати більше калорій, ніж отримуєте з їжею. Таким чином, вам необхідно зважувати всі продукти перед вживанням, і розраховувати їх калорійність за допомогою таблиці калорійності. Щоб дізнатися, скільки калорій ви витрачаєте в день, використовуйте цей калькулятор. Намагайтеся отримувати менше калорій, ніж витрачає ваше тіло кожен день, і почнете худнути.

Читайте також:  Як прибрати вісцеральний жир на животі у жінок?

Правильне харчування є більш раціональним методом схуднення, адже ви можете не зменшувати свій раціон. Вам просто потрібно відмовитися від простих вуглеводів (солодке, борошняне, алкоголь, картопля, крупи)

Білкову їжу (м’ясо, сир, морепродукти, сир, яйця, риба) фрукти і овочі ви можете вживати в будь-якій кількості.

Справа в тому, що при відмові від швидких вуглеводів, ваш апетит знизитися сам по собі, в результаті нормалізації рівня інсуліну. Вам не захочеться їсти багато, а насичення буде відбуватися набагато швидше.

Доповнимо дієту фізичною активністю

Щоб прискорити схуднення, бажано тренуватися хоча б 3 рази на тиждень по 45 мнуть. Займатися можна навіть у домашніх умовах. Прості і доступні вправи дозволять не тільки схуднути, але також:

– поліпшити кровообіг

– прискорити обмінні процеси

– зміцнити судинну і дихальну системи

– поліпшити колір шкіри

– поліпшити настрій

Приклад домашньої тренування, дивіться у відео нижче.

Поради котрі худнуть

Є декілька хитрощів, які дозволять прискорити перетравлення їжі та зменшити голод. Використовуйте їх для поліпшення результатів:

– їжте маленькими порціями через кожні 2 години

– пийте мінімум 2 літри води в день

– гуляйте на свіжому повітрі

– відмовтеся від шкідливих звичок

– висипайтеся

– відвідуйте басейн

Висновок

Як бачите, почати худнути дуже просто. Якщо ви будете слідувати цим простим радам, вже через 2 тижні, ви зможете позбутися від декількох кілограмів. Будьте наполегливі, збільшуйте свою фізичну активність і незабаром ви зможете схуднути на 10, 20 і більше кг.