Як схуднути за допомогою води за тиждень на 10 кг в домашніх умовах?

Якщо ви давно і безуспішно шукаєте легкий спосіб схуднути за тиждень, то вам не варто шукати далі вашій власній кухні. Звичайна вода здатна допомогти вам швидко і без особливих зусиль втрачати вагу, не вносячи в свій спосіб життя яких-небудь змін.

Отже, сьогодні ми поговоримо про те, як схуднути на 10 кг в домашніх умовах за допомогою звичайної питної води.

Чому вода допомагає худнути?

Нещодавно проведені дослідження показали, що люди, що вживають в їжу велику кількість води, втрачають на 17% калорій більше, ніж ті, хто п’є помірну кількість. Крім того, за статистикою, випиваючи склянку води за 20 хвилин до їжі, ви отримаєте з їжею на 41-79 калорій менше. З чим це пов’язано? Почнемо по порядку.

Вода – це необхідний компонент дієти кожної людини. Споживання великої кількості води здатна не тільки очистити організм від токсинів, розрідити кров і поліпшити стан шкіри, але також сприяє посиленню обміну речовин.

Абсолютно кожна людина бажає схуднути на 2, 5, або 10 кг, просто зобов’язаний збільшити споживання води.

Питна вода має декілька факторів впливу на вагу тіла:

– По-перше, випиваючи склянку води за 20 хвилин до їжі, ви заповнюєте свій шлунок. При цьому ваш голод зменшується, так як в мозок надходить сигнал, що шлунок заповнений. При цьому, ви зможете насититися, з’ївши меншу кількість їжі.

– По-друге, ваше тіло буде витрачати енергію на те, щоб довести воду до температури вашого шлунка. При цьому ми знову втрачаємо калорії

– По-третє, постійне вживання великої кількості води дозволяє очистити тіло від токсинів і шкідливих речовин, що в свою чергу сприяє посиленню обмінних процесів в організмі.

Таким чином, просто почавши пити більше води, ви будете швидше втрачати калорії, і худнути.

Як і скільки води потрібно пити?

Мінімальна кількість води, необхідне для «запуску» схуднення – це 2 літра в день. Однак чим більше води ви вип’єте, тим сильніше буде ефект схуднення. Часті випадки, коли люди худнули на 10 кг за тиждень в домашніх умовах, випиваючи від 3 до 4 літрів води в день.

Читайте також:  Як змусити себе схуднути в домашніх умовах, якщо немає сили волі?

Воду необхідно починати пити з самого ранку. Як тільки ви прокинулися, відразу випийте 1 склянку води. Потім, ще один стакан за 20 хвилин до сніданку, і ще один стакан через півгодини після сніданку. Після цього пийте по склянці води за 20 хвилин до кожного прийому їжі.

Намагайтеся розподіляти споживання води рівномірно протягом дня. Обов’язково випивайте склянку води перед сном. Це не тільки дозволить вам швидше втрачати вагу, але і дозволить значно зменшити ризик розвитку інфаркту та інсульту, за рахунок розрідження крові.

Зверніть увагу, що солодкі, газовані, алкогольні напої не вважаються за воду. Прийом цих калорійних продуктів, тільки сповільнить процес схуднення. Так що, якщо ви дійсно хочете схуднути на 10 кг за тиждень, краще всього відмовитися від них зовсім.

Як прискорити схуднення?

Існує кілька способів ще більше посилити ефект схуднення. Зараз ви дізнаєтеся про них.

– Посилити ефект схуднення можна, випиваючи охолоджену воду. Чим нижче температура води, тим більше енергії потрібно витратити тіла для її нагріву.

– Додавайте у воду лимонний сік. Це не тільки додасть воді більш приємний смак, але і прискорить втрату калорій вашим тілом.

– Замість води ви можете пити зелений чай. Так ваше тіло почне втрачати зайві кілограми ще швидше. Однак врахуйте, що чай має бути без цукру.

– Намагайтеся харчуватися правильно. Ваше тіло почне втрачати зайвий жир швидше, якщо ви приберете з раціону шкідливі продукти, такі як солодке, борошняне і алкоголь. Намагайтеся їсти більше овочів і нежирного м’яса.

– Займіться спортом. Під час фізичних навантажень, ваше тіло спалює величезна кількість калорій. У поєднанні з великим споживанням води, ви легко зможете скинути в домашніх умовах 10 і більше кг вже через тиждень.