Як схуднути за допомогою активованого вугілля за 3 дні

Активоване вугілля використовується для схуднення дуже давно. Вченими виявлено, що такий метод схуднення використовували ще в древні греки. У нас здавна використовували березовий вугілля для зниження ваги.

Таблетки активованого вугілля можна купити в будь-якій аптеці. Низька вартість робить їх дуже привабливим методом боротьби із зайвою вагою.

Завдяки пористій поверхні вугілля, він активно поглинає токсичні речовини, що стримує їх і виводить з організму. Таким чином, препарат не має безпосередньо знижують вагу ефектів, але за рахунок детоксикації організму і очищення кишечника змушує травну систему працювати краще.

Існує кілька способів застосування активованого вугілля для схуднення:

1) Схуднути за допомогою активованого вугілля за 3 дня. Метод полягає в тому, щоб щоденно протягом 3 днів пити активоване вугілля в кількості 1 таблетка на 10 кг ваги. Тобто, якщо ви важите 60 кг, то в день вам необхідно приймати 6 таблеток і запивати великою кількістю води. Цей метод здатний швидко очистити організм і поліпшити ваше травлення.

2) Другий метод займає більше часу і триватиме 10 днів. При цьому Ви починаєте приймати вугілля з 1 таблетки на день, і кожен день збільшуєте дозу. Але пам’ятайте, що приймати більше 1 таблетки на 10 кг ваги не можна.

Чому не можна перевищувати дозу і тривалість курсу 3 і 10 днів? Вся справа в тому, що активоване вугілля є абсорбентом, і коли він потрапляє в кишечник, він поглинає не тільки шкідливі речовини і токсини, але також і корисні, необхідні для нормального переварювання їжі. Так що, перевищення дози препарату загрожує порушенням травлення, і може призвести до проносів і запорів.

Активоване вугілля для схуднення рекомендується приймати перший раз на день, за 15 хвилин до сніданку зі склянкою води. Це з самого ранку активізує ваше травлення.

Важливо пам’ятати, що хоча активоване вугілля є відмінним засобом для очищення організму від шкідливих речовин і токсинів, але сам по собі він не є засобом схуднення. Тим не менш, він здатний допомогти вам швидко схуднути. Ви повинні вибрати стратегію втрати ваги, що включає дієту і спорт, а вугілля буде лише додатковою допомогою в схудненні.

Читайте також:  Дієта на вині та сирі: схуднення за три дні