Як прибрати вісцеральний жир на животі у жінок?

Як прибрати вісцеральний жир на животі у жінок? Це питання задавав собі, напевно, кожна людина, яка вважає, що у нього великий живіт.

І справді, буває, що жінка досить худенька, а живіт все одно стирчить.

Для чого потрібен вісцеральний жир?

Вісцеральний, або внутрішній жир (на відміну від підшкірного) розташовується в черевній порожнині, між внутрішніх органів. У його функції входить:

– захист внутрішніх органів

– терморегуляція органів

– резервний джерело поживних речовин

Чим небезпечний вісцеральний жир на животі?

Внутрішній жир відіграє важливу роль у життєдіяльності нашого тіла. Однак зміна його нормальної кількості може нашкодити нашому здоров’ю.

Якщо вісцерального жиру стає менше норми, наші органи піддаються небезпеки травмування або зсуву. Наприклад, опущення нирок, досить часте ускладнення, при низькому вмісті вісцеральних жирів.

Але набагато частіше, людей турбує збільшення кількості внутрішнього жиру в тілі. При цьому може відбуватися здавлювання внутрішніх органів, порушення їх нормального функціонування, порушення крово – і лімфообігу.

Як бачите, збільшене зміст вісцерального жиру є не лише косметичною, але і медичною проблемою.

Хоча вісцеральний жир швидше накопичується у чоловіків, слабка стать він турбує більше. Адже будь-яка жінка хоче виглядати ідеально, а випираючий живіт може повністю зіпсувати зовнішній вигляд дівчини.

Як прибрати вісцеральний жир на животі?

Хоча поклади вісцерального жиру розташовуються усередині черевної порожнини, а не на животі, позбавитися від них потрібно точно так само, як і від підшкірного жиру. Основними принципами зниження вмісту жиру в тілі є:

– правильне харчування

– фізичні навантаження

– достатнє вживання води

– здоровий сон не менше 8 годин на добу

Читайте також:  Дієта Крістіни Орбакайте

Харчування для схуднення

Немає потреби морити себе голодом. Досить дотримуватися декількох принципів правильного харчування, і ваше тіло почне позбавлятися від зайвої ваги. До таких принципів відносять:

– відмова від швидких вуглеводів (солодке, борошняне, випічка, алкоголь)

– їжте білкові продукти (куряче філе, яйця, сир, сир, морепродукти)

– їжте більше овочів

– їжте невеликими порціями, через кожні 2 години

Детальніше про правильне харчування ви можете дізнатися з відео нижче.

Фізичні навантаження для зменшення жирового шару

Фізичні навантаження обов’язкові для тих, хто хоче позбутися зайвих кілограмів не тільки на животі, але і всередині нього. Причому зовсім не обов’язково качати саме м’язи живота.

Наше тіло створене так, що жир не може піти тільки з живота. Яку б групу м’язів ви не напружували, вага буде йти зі всього тіла одночасно.

Відмінна програма для спалювання жиру описана у відео нижче.

Ця програма ідеально підходить для жінок, і швидко допоможе позбавитися від зайвої ваги.

Вода проти жиру

Для того щоб ваше тіло швидше позбавлялися від зайвого жиру, необхідно пити достатню кількість води. Це допомагає розріджувати кров і прискорює метаболізм. В результаті, ваше тіло швидше перетравлює їжу і худне.

Сон на варті вашої фігури

Здоровий восьмигодинний сон здатний прискорити ваше схуднення. Якщо ви постійно не висипаєтеся, ваше тіло виділяє гормон кортизол. Він сприяє накопиченню жирових відкладень і уповільнення його витрачання. Так що пам’ятайте, що сон корисний не тільки для вашого здоров’я, але і для фігури.

Підводимо підсумки

Як бачите, вісцеральний жир є серйозною проблемою для багатьох жінок і чоловіків.

Але якщо ви зможете дотримуватися режиму харчування і відпочинку, а також іноді виконувати фізичні навантаження, то зможете швидко позбавитися від проблеми випираючого живота і мати струнку й підтягнуту фігуру.