Скільки калорій повинно бути в день, щоб схуднути?

Будь-яка людина бажає схуднути, рано чи пізно задає собі питання, а скільки ж калорій потрібно отримувати з їжею, щоб худнути. Відповідь на це питання дуже проста, і зараз ви дізнаєтеся.

 

Калорійність – це енергетична цінність продуктів харчування. Кожен продукт має свою кількість калорій. Енергія, отримана з їжею витрачається нашим тілом на підтримку життя в організмі і виконання будь-яких дій.

Так от, щоб схуднути, ви повинні витрачати більше калорій, ніж отримуєте з їжею.

Створити дефіцит калорій можна кількома способами:

– їсти менше

– їсти продукти з низькою калорійністю

– витрачати більше енергії

1) З першим способом все ясно. Ви просто урезаете свій раціон і починаєте втрачати вагу. Це спосіб самий складний, адже ваше тіло звикло до певної кількості їжі, і раптом доводиться виживати впроголодь. Як правило, люди швидко «зриваються» і схуднення припиняється.

2) Другий метод більш правильний. Ви відмовляєтеся від солодкого, мучного, алкоголю та інших калорійних продуктів. Замість них, вживаєте в їжу більше овочів і фруктів. В результаті цього, ваше тіло отримує менше калорій, без зміни обсягу з’їденої їжі. Калорійність продуктів можете подивитися тут.

3) Витрачати більше енергії можна займаючись спортом і вести більш активний спосіб життя. Цей метод хороший тим, що ви можете схуднути, не змінюючи раціон харчування. Дізнатися, скільки калорій спалюється при різних видах діяльності можна тут.

Якщо ви хочете схуднути правильно і швидко, треба поєднувати другий і третій методи. Саме тоді ваше схуднення буде найбільш простим і результативним.

Скільки калорій я витрачаю зараз?

Дізнатися приблизну кількість калорій, необхідних для підтримки вашого ваги, можна на цій сторінці.

Тепер вам просто потрібно скорегувати ваше харчування і активність, і ви тут же почнете втрачати зайві кілограми. Вибирайте самі, який спосіб створення дефіциту калорій вам ближче, але пам’ятайте, що найкращим способом схуднути є раціональне поєднання дієти і спортивних навантажень.

Читайте також:  Дієта Наталі Портман для фільму Чорний лебідь