Система мінус 60 — відгуки схудлих з фото 2016

 

Переважна більшість жінок на землі хочуть мати ідеальну фігуру. Правильні пропорції тіла роблять жінок більш впевненими у собі й щасливими.

Існує величезна кількість різних дієт і програм для схуднення. Кожна з них має своїх прихильників і супротивників.

У 2016 – 2017 роках, дуже популярною серед жінок стала методика схуднення від Катерини Мірімановою «Система мінус 60».

Про автора

Катерина Міріманова не має медичної освіти і не є лікарем. Автор методики сама страждала від зайвої ваги і відмітка на її вагах доходила до 120 кг. Але одного разу Катя вирішила взяти себе в руки і схуднути. Що її звичайно вдалося. Після свого чудесного преображення, Катерина вирішила поділитися своє методикою з усіма жінками, що мають зайву вагу.

Письменницький талант та освіту журналіста дозволили її написати кілька популярних книг про схуднення, однією з яких є «Вся система мінус 60 в одній книжці».

Суть системи

Суть системи Мірімановою полягає в тому, що при її використанні, людині не потрібно відмовлятися від улюблених продуктів, як при інших дієтах. Просто потрібно трохи обмежити вживання деяких «Шкідливих» продуктів. Так, наприклад, ви можете вживати солодощі, випічку і алкоголь, але в невеликих кількостях і в певний час.

Ця система схуднення включає в себе таблиці поєднання продуктів, рецепти здорового харчування та психологічну підготовку, яка налаштовує на комфортне схуднення.

Доповнює дієту, Катерина рекомендує заняттями спортом вдома і в спортивному клубі.

Завдяки такій «свободі» у вживанні продуктів, що дана система знайшла величезну кількість шанувальників, які з радістю почали її використовувати. Серед переваг методики люди виділяють:

– доступність

– простоту

– комплексний підхід до схуднення

Відмінності системи мінус 60 від інших дієт полягає в наступному:

 

Інші дієти Система мінус 60
Різке урізання раціону Невелике зменшення
Відмова від солодкого і мучного Обмеження солодкого і мучного
Легко зірватися Зриви дуже рідко
Немає психологічної підготовки Сильна мотивація
Не доповнюються спортом Доповнені рекомендаціями
Читайте також:  На скільки можна схуднути, якщо є одну гречку?

 

Саме завдяки комплексному підходу до втрати маси тала, даний спосіб схуднення і отримав таку популярність.

Відгуки схудлих

Тут ми зібрали відгуки людей, які використовували дану методику, щоб позбутися від зайвої ваги. Всі вони застосовували систему Катерини, і отримали різні результати.

Ганна Ст. Я використовую систему вже 3 місяці і за цей час встигла втратити майже 9 кілограм. За своє життя я щільно сиділа на 10-15 дієтах, проте реальні результати, отримані без мук, я бачу тільки зараз. Мені дуже подобається такий спосіб схуднути, адже не доводиться відмовлятися від улюблених продуктів.

Валентина В. Дізналася про дієту випадково, наштовхнувшись на статтю в інтернеті. Спочатку сумнівалася, але вирішила спробувати, адже всі попередні спроби схуднути виявилися марними. Метод мені видався цікавим. Я завжди зривалася через тиждень, максимум дві. А тут не потрібно відмовлятися від хліба і солодкого. Це мене й підкупило. За погода мені вдалося скинути 17 кілограм. Відмінний результат, яким не соромно похвалитися.

Євгенія П. Отримую справжнє задоволення від цієї дієти. Скинула 4 кг за 2 місяці. При цьому, їм майже все те ж, що й раніше, тільки з невеликими поправками. В принципі, для мене це навіть не дієта, а невелика коректування живлення.

Марина М. Я використовувала систему місяць. За цей час мені вдалося скинути 6 кг. Суть методики дуже проста і полягає в правильному харчуванні і регулярних занять спортом. По суті, це може порадити будь-дієтолог.

Ірина Ст. відмінний спосіб тримати себе у формі. Методика допомагає зібратися і не переїдати. Самій важко себе змусити, а коли користуєшся цим методом, то якось простіше. Позбавилася від 9 кіло за два з половиною місяці.

Євгенія У. Дієта – просто супер! За перший же місяць я втратила 7 кг. Тепер повністю задоволена собою!

Якщо вас зацікавила ця система схуднення, і ви не знаєте з чого почати втрачати вагу, то подивіться відео нижче, і вам все стане ясно!

Читайте також:  Очищаюча дієта для шлунка, кишечника і схуднення