Що краще їсти перед і після тренування для схуднення

Коли мова йде про тренування для схуднення, у людей виникає ряд дуже важливих питань. Одним з найбільш поширених питань є Що краще їсти перед і після тренування для схуднення? Яка їжа допоможе спалити більше калорій, і не дозволити м’язам зменшитися в розмірах?

Справа в тому, що коли ви хочете схуднути і зробити м’язи міцніше, вам потрібно їсти певні продукти в певний час. Це дуже і дуже важливо. Подумайте самі, середньостатистичний чоловік займається спортом, проводить за тренуваннями всього 2-5% свого часу. Саме дотримання правильної дієти, змусить ваше тіло робити те, що ви від нього хочете: спалити жир, наростити м’язи, зробити фігуру стрункішою і т. д. З цієї причини, не отримуючи правильний харчовий раціон, ваші тренування будуть давати дуже скромний результат, і ви не зможете швидко досягти бажаного. А це в свою чергу, веде до зниження мотивації.

Що краще їсти перед тренуванням для схуднення

Багато хто вважає, що для схуднення, перед тренуванням краще взагалі нічого не їсти за 1-2 години. Це величезна помилка, і ось чому. Справа в тому, що якщо тренуватися на порожній шлунок, то ваш організм для отримання необхідної енергії, почне розщеплювати м’язи. Так що, займаючись на порожній шлунок деякий час, ви можете не тільки втратити обсяг м’язів, але і уповільнити схуднення. Це відбудеться тому, що чим більше м’язова маса вашого тіла, тим більше калорій на їх підтримку. А ці калорії ваше тіло і буде брати, розщеплюючи жир. Якщо м’язів в тілі стане менше, то і жиру буде розщеплюватися менше, так як для підтримки м’язів потрібно менше енергії. Крім того, якщо ви займаєтеся на голодний шлунок, то ваші силові показники значно знизяться, вам буде набагато важче виконувати вправи, і ви витратите за тренування менше калорій. Виходячи з цього, ви повинні обов’язково їсти перед тренуванням для того, щоб схуднути. А їсти ви можете

Читайте також:  Можна пити молоко при дієті для схуднення?

Кращі продукти перед тренуванням, це продукти, що містять складні вуглеводи і білки. Ця комбінація дасть вам сили для заняття і не дозволить вашим м’язам розщеплюватися.

– банан з йогуртом

– яблуко з волоськими горіхами

– коричневий рис і курячою грудкою

– сік з вівсяними пластівцями

– гречана каша з рибою

Їжте такі продукти за 40-120 хвилин до тренування, і ви будете вражені, наскільки ефективніше проходять ваші заняття спортом.

Що краще їсти після тренування для схуднення

Важливість прийому їжі після тренування складно переоцінити. Після активних фізичних навантажень, необхідно як можна швидше поповнити запаси енергії ваших м’язів. Дослідження показали, що енергетичні запаси м’язів знижуються на 50 %, якщо ви поїдете через 2 години після тренування, а не відразу після навантажень.

Тепер наша задача полягає в тому, щоб поповнити втрачені м’язами запаси енергії, дати їм набратися, щоб вони не почали руйнуватися. Для цього ми будемо вживати білкову їжу з невеликою кількістю вуглеводів. Вуглеводи в даному випадку потрібні не для швидкого виділення енергії, як перед тренуванням, а для розщеплення білка, який так необхідний м’язів після навантажень. Білок не тільки відновлює енергетичні запаси в м’язах, але також бере участь у відновленні пошкоджених під час занять м’язових волокон. Процес загоєння мікротравм в м’язах як раз і призводить до зростанню і зміцненню м’язової тканини.

Ідеальним поєднанням білків і вуглеводів після тренування є протеїновий коктейль. Він найкращим чином допомагає м’язам відновитися після тренувань, і схуднути, адже формула протеїнових сумішей містить вітаміни та мікроелементи, що прискорюють розщеплення і надходження білка в м’язи.

Також можна вживати в їжу такі продукти:

– курка без шкірки

– нежирна риба

– креветки

– кальмари

– мідії

– нежирний сир

– нежирний кефір

– волоські горіхи

– арахіс

– соя

Відео: харчування до тренування

Читайте також:  Як схуднути за допомогою соку алое?

Ці продукти краще всього допоможуть вашому тілу відновитися і схуднути. Так що, якщо ви будете постійно слідувати нашим рекомендаціям, ви зможете не тільки швидко схуднути, але і помітно зміцнити м’язи вашого тіла.