Розрахувати калорії для схуднення онлайн

Калорія є одиницею вимірювання енергії. З допомогою калорій можна підрахувати, скільки енергії ви отримуєте, займаючись повсякденними справами, спортом або іншою активністю, а також, скільки енергії ви отримуєте з їжею. Наприклад, 1 з’їдене яблуко дасть вашому організму близько 80 калорій, а прогулюючись пішки на відстань 1-1.5 км, ви втратите близько 100 калорій.

Кожен продукт містить різну кількість калорій. Дізнатися калорійність продуктів, можна зі спеціальних таблиць. У нас на сайті ви можете знайти таку таблицю.

1 грам вуглеводів містить 4 калорії

1 грам білка містить 4 калорії

1 грам жиру містить 9 калорій.

Таким чином, за допомогою даної одиниці можна підрахувати, скільки і якої їжі вам потрібно з’їдати, і скільки займатися спортом, для того, щоб підтримувати, втрачати і набирати вагу. Кількість калорій, необхідних для підтримки вашої ваги ви можете підрахувати за допомогою нашого калькулятора калорій. Таким чином, споживаючи менше калорій, ніж необхідно для підтримки ваги, ви будете худнути.

Інший варіант, створити дефіцит калорій – це зайнятися спортом. Тоді ваш організм буде витрачати більше калорій, що і призведе до схудненню. Більшість лікарів сходяться на думці, що для найкращого схуднення, необхідно отримувати з їжею на 25 % калорій менше, ніж витрачати. Таким чином, якщо ви витрачаєте за день 2000 калорій, то споживати з їжею потрібно не більше 1500. Таким чином, ваше тіло почне швидко і продуктивно позбавлятися від зайвої ваги.

Розрахувати калорії для схуднення онлайн ви можете за допомогою нашого калькулятора. Просто введіть свої дані в спеціальні поля, і ви дізнаєтеся, скільки калорій необхідно вашому тілу, для підтримки ваги при вашому ритмі життя.

Після цього, вам бажано запастися кухонними вагами, і зважувати всі продукти, перед вживанням. А з допомогою таблиці калорійності, ви зможете розрахувати, скільки калорій отримуєте з їжею. Крім того, на нашому сайті ви зможете знайти спеціальний калькулятор, який допоможе вам дізнатися, скільки калорій ви витратите, займаючись різними видами спорту. Все це допоможе вам збалансувати ваше харчування і схуднути швидко і без зайвих стресів.

Читайте також:  Дієта 10 склянок «їж і худни»: відгуки та меню