Дієта на вині та сирі: схуднення за три дні

За короткі терміни почистити свій організм і звільнитися від зайвої ваги — допоможе монодієта, основні компоненти якої — сухе вино і сир. За свою простоту і доступність, дана методика припала до смаку багатьом людям по всьому світу.

В чому суть дієти?

Про позитивні якості вина ведуться безліч суперечок. Хтось вважає вживання алкоголю на дієті неприпустимим, а хтось стверджує, що вино в помірних кількостях, допомагає боротися із зайвими калоріями.

Незаперечним залишається факт, що сухе вино допомагає поліпшити травлення, а це, в свою чергу, позитивно впливає на обмін речовин, не даючи накопичитися жировим відкладенням у тканинах. У сирі є велика кількість білка, тому він послаблює почуття голоду.

Поєднання цих двох інгредієнтів дає позитивний результат. Вино, в сукупності з сиром, є хорошим стимулятором імунної системи. У вині є так необхідні нашому організму антиоксиданти, які не тільки зміцнюють і омолоджують організм, але допомагають боротися зі злоякісними новоутвореннями і прискорювати обмін речовин.

Натуральний сир містить Кальцій, залізо, мідь, пантотенову кислоту і вітаміни. Тому відбувається м’яке і приємне очищення організму від шлаків і прискорення метаболізму.

Для проходження дієті на вині і сирі, потрібно протягом 3-х діб, на сніданок, обід і вечерю з’їдати по 120 г сиру, запиваючи сухим, бажано червоним вином (200-250 г). За три дні, втрачається до 5 кілограмів.

Якщо ви відчуваєте голод, можна з’їсти кілька яблук, або пару шматочків тосту.

Протипоказання

Дотримуватися даної програми для схуднення заборонено людям, у яких є:

– патологія нирок

– хвороби печінки

– проблеми з серцем

– патології шлунково-кишкового тракту

– психічні розлади

– вагітність

– період грудного вигодовування.

Не рекомендовано людям з алкогольною залежністю. Якщо в даний момент ви приймаєте різні медичні препарати — необхідно проконсультуватися з лікарем з приводу їх взаємодії з алкоголем.

Читайте також:  Дієта Маггі на 4 тижні (Яєчний варіант): меню, таблиця

Особливості

Необхідно намагатися, щоб дієта не збігалася з днями, в які у вас заплановані важливі заходи, зустрічі або наради. Краще дану методику використовувати у вихідні дні, коли можна залишитися вдома, ненадовго виходячи на вулицю.

Важливо! Дана методика відноситься до монодієти, тому дотримуватися її необхідно не більше трьох днів. Бувають випадки схуднення до 5 кілограмів, але деякі жінки, що втрачають всього 1,5-2 кілограми.

Кількість вина не можна перевищувати! Максимальна добова норма: до 700 мл Максимальна норма сиру: 500 грам.

Категорично не рекомендується продовжувати час дієти, починаючи з 4-го дня, дієта може негативно позначитися на вашому організмі! Якщо ви відчуваєте, що ця методика схуднення вам підходить, можна повторити її не менш ніж через 2 місяці.

Як виходити з дієти на вині та сирі

На 4-й день вводите в раціон низькокалорійні продукти: соки, свіжі яблука, крупи, нежирний сир. Для повного повернення до звичного раціону харчування, потрібно три дні.

Слід пам’ятати, що для закріплення досягнутого результату, протягом двох-трьох тижнів необхідно обмежити споживання солодкого, мучного, солоного і смаженого.

Якщо ви зірвалися, повторювати курс, можна не раніше, ніж через сім днів.

Перш ніж починати дотримуватися якоїсь дієти, включаючи описану вище, необхідно проконсультуватися з вашим лікуючим лікарем!

 

Дивіться відео: “Яке і скільки вина будуть корисні для вас?”