чи Можна схуднути, якщо нічого не їсти, а тільки пити?

Чи можна схуднути, якщо нічого не їсти, а тільки пити? Судячи з кількості листів в нашу редакцію, це питання хвилює велику кількість людей, що бажають швидко позбавитися від зайвої ваги.

Сьогодні ми відкриємо всім правду про голодування для позбавлення від зайвої ваги, і ви дізнаєтеся, наскільки ефективний повна відмова від їжі для нормалізації ваги.

Допомагає схуднути відмова від їжі?

Коли ви починаєте нічого не їсти, ви не отримуєте калорій. Відповідно вашому організму доводиться отримувати енергію, розщеплюючи внутрішні запаси.

Такий спосіб схуднення допомагає дуже швидко втратити кілька кілограмів. В день на такій дієті можна втрачати 1-1.5 кг. Це особливо важливо, якщо скоро вас чекає якийсь важливий захід, і ви хочете виглядати ідеально.

Мінуси голодування?

Теоретично все дуже просто, але на практиці такий процес схуднення не так простий.

Коли тіло розуміє, що енергія більше не надходить з їжею, воно починає розщеплювати не тільки жир, але і м’язи. Причому м’язи розщеплюються набагато швидше. Для нас це погано, адже чим більше м’язів, тим більше енергії потрібно на їх підтримку. Відповідно наше тіло позбавляється від м’язової тканини, щоб зменшити витрати енергії.

Такий екстремальний метод схуднення, може позначитися на здоров’ї, адже для організму це величезний стрес.

Втрачені таким способом кілограми можуть дуже швидко повернутися, коли ви знову почнете їсти.

Так що, коли ви замислюєтеся про те, чи можна схуднути, якщо нічого не їсти, а тільки пити, завжди зважуйте всі ризики, і вирішуйте, чи варто ризикувати заради швидкої втрати декількох кілограм.

Як правильно голодувати?

Перед будь-яким голодуванням, необхідно порадитися з лікарем і пройти медичне обстеження. Якщо ваш організм ослаблений або хворий, ні в якому разі не можна починати відмова від їжі.

Не голодуйте занадто довго. Максимальний термін голодування без контролю лікарів не повинен перевищувати 3 днів. Для цього є ряд причин:

Читайте також:  Дієта Ірини Вінер

– мінімальний стрес для організму

– мінімальна втрата м’язової маси

– тіло не встигає «включити» режим «максимального збереження енергії», коли вага перестає йти зовсім.

Пийте багато рідини. Це зменшить відчуття голоду, заповнивши шлунок. Пити можна скільки завгодно, але бажано, щоб обсяг рідини не був менше 2 літрів в день. Пити можна як звичайну воду, так і будь-чай. Головне правило – напій повинен бути без цукру. Цукор – це могутнє джерело енергії, який не дасть вам добитися хорошого результату в схудненні.

Крім того, прийом цукру посилить почуття голоду, і вам буде набагато складніше відмовлятися від їжі.

Якщо ви відчули запаморочення, слабкість або набряклість, слід негайно припинити голодування і звернутися за медичною допомогою.

Повторювати голодування можна не частіше 1 разу в 3 місяці.

Висновок

Якщо вам дуже потрібно швидко позбутися від декількох кілограмів, ви можете користуватися таким методом схуднення. Однак пам’ятайте, що коли ви повернетеся до нормального режиму харчування, ваше тіло може швидко набрати вагу знову.

Якщо ви хочете ухнать більше про користь голодування, смотрете гучний фільм “Наука голодування” нижче.