Пояс-масажер для схуднення: принцип роботи та огляд популярних моделей

Пояс-масажер для схуднення дозволяє позбутися від жирових складок без фізичних навантажень. Володіє рядом переваг, має кілька різновидів. Розроблений на основі інноваційних технологій. Це воістину унікальне пристосування, яке користується успіхом протягом багатьох років.

Призначення

Пояс для самомасажу призначається для підтягування шкіри, повернення тонусу м’язів, спалювання жирових відкладень. У нашій країні вперше такі пристосування з’явилися близько 20-ти років тому, але в ті часи купити їх у магазині було неможливо – тільки через телемагазин.

Люди, що використовують диво-масажери поряд з дотриманням дієти і фізичними навантаженнями, відзначають, що ефект від приладу є. Однак існують представники, які користуються пристосуванням, не докладаючи інших зусиль. Відповідно, позитивний результат хоч і є, але він не такий високий.

Чому так відбувається? Для того щоб це зрозуміти, слід уважно ознайомитися з особливостями кожного типу масажера і зрозуміти основний принцип впливу на організм. Ультрасучасні моделі пояси-масажера здатні відкоригувати форму при пасивному використанні всього за місяць. Але якщо додатково дотримуватися правильного харчування і хоч якось займатися фізично, то ефект прискорюється і збільшується. Впливати можна абсолютно на будь-яку ділянку тіла – талію, сідниці, стегна і т. д.

Принцип роботи і технічні характеристики

Принцип роботи масажного пояса залежить від типу пристосування. Але всі агрегати спрямовані на опрацювання жирових прошарків і посилення м’язових скорочень, завдяки чому волокна епідермісу і м’язів стають еластичними і пружними. Основна маса поясів оснащується пультами управління, з допомогою яких встановлюється інтенсивність впливу.

Чого можна домогтися за допомогою масажного пояси для схуднення:

 • підтягнутість шкірного покриву;
 • позбавлення від целюліту;
 • зміцнення м’язової системи;
 • усунення втоми в м’язах;
 • відновлення м’язових тканин;
 • прискорення кровообігу і метаболізму;
 • спалювання жирових шарів.

Щоб добитися максимального результату, рекомендовано проводити «масажі» щодня і строго слідувати всім рекомендаціям, які зазначені в інструкції до конкретного приладу.

Типи

Масажер вібраційного типу. Працює допомогою електромережі або акумуляторних батарей, які приводять в рух спеціальні роликові пристрою. Це створює певну вібрацію, спрямовану на масування проблемної ділянки. Для того щоб чітко уявити вібраційний пояс, згадайте, як виглядає стаціонарний вібромасажер, встановлюваний у фітнес-клубах. Тільки це більш мобільна версія.

Читайте також:  Пластири для схуднення: види та як використовувати (інструкції)

У пристосуванні додатково є контролер перемикання, тому можна змінити швидкість вібрації, інтенсивність і режим. Деякі моделі оснащені індивідуальними програмами. Особливість – при користуванні вібраційним поясом важливо, щоб м’язова система преса була напружена. В іншому випадку зовнішня жировий прошарок спалюватися не буде, але вплив перенаправится на внутрішні органи, що загрожує неприємними наслідками.

Детальніше про вибромассажерах для схуднення читати тут.

Масажер миостимулирующего виду. Являє собою пристрій, який прикріплюється до проблемній зоні допомогою липучок. Оснащений дисплеєм, що відображає період користування поясом і запущений режим. Це своєрідний генератор з мініатюрними імпульсами, які пристосування направляє в клітини м’язів. В результаті цього відбувається м’язове скорочення, підвищення тонусу і розщеплення жирових шарів.

Міостімулірующій масажер працює за допомогою 2-х маленьких батарейок, тому у генератора потужність невелика. На підставі цього можна стверджувати, що пристосування ефективно при незначних жирових прошарках. Тривалість однієї процедури не повинна перевищувати півгодини.

Масажер з ефектом сауни. Основний напрямок такого поясу – створення парникового ефекту, завдяки чому тепло, що виділяється власним тілом, не випаровується, а повертається назад. Це призводить до підвищеного потовиділення.

Відомо, що парилка сприяє позбавленню від зайвих кілограмів, але не всі люди можуть відвідувати сауну і лазню (є протипоказання, немає можливості). Тому пояс з ефектом сауни буде кращим альтернативним рішенням. Таким чином, при потовиділенні вивільняється зайва волога з організму, що є важливим при ожирінні. Адже порушений метаболізм не дозволяє вивільняти рідина.

Даний пояс не спалює жири, але дозволяє схуднути за допомогою підвищеного відділення поту і нормалізації водного балансу. Щоб підсилити ефект, бажано одягати масажер під час інтенсивних фізичних тренувань. Виготовляється пояс з неопренового матеріалу, тобто синтетичного каучуку. На дотик тканина досить м’яка і приємна. З неї виробляють водонепроникні укриття і костюми, використовується навіть для космічних цілей.

Всі масажні пояси належать до допоміжного інструменту для швидкого і ефективного схуднення та позбавлення від целюліту в локальних зонах тіла.

Переваги і недоліки

Переваги поясів-масажерів:

 • поступове зміна форми тіла, завдяки чому людина не набере зайву вагу заново;
 • нешкідливість для організму при правильному використанні;
 • всебічність дії (впливає на м’язи, жир, шкіру);
 • насичення клітин киснем за допомогою прискорення кровообігу;
 • ефект масажу, що не може бути неприємно;
 • можливість користуватися пристосуванням в домашніх умовах – під час прибирання, готування їжі і навіть сидячи за комп’ютером або телевізором;
 • порівняно недорога вартість, на відміну від річного абонемента у фітнес-клуб;
 • зручність та легкість користування;
 • мінімальний список протипоказань;
 • можна користуватися в будь-якому віці;
 • наявність режимів швидкості і інтенсивності в багатьох моделях.
Читайте також:  Пояс «Вулкан» для схуднення: ефективність і правила використання

Недоліки:

 1. Не можна схуднути в значній мірі при ожирінні. Безсумнівно, пояс допоможе прискорити цей процес, але необхідно додатково дотримуватися відповідного раціону харчування і давати організму фізичні навантаження.
 2. Неможливо домогтися рельєфності тіла, як при заняттях на тренажерах.

Огляд популярних моделей

На сьогоднішній день існує величезна безліч різноманітних моделей, які випускаються різними виробниками. Але серед них можна виділити групу найбільш затребуваних.

Vibra Tone. Пристосування відноситься до вібраційного типу пояси-масажера. Досить просте у використанні, з автоматичним і ручним режимом регулювання потужності і режиму. Особливість – в комплектації поясу є не тільки інструкція по застосуванню, але і додаткова література з рекомендаціями для схуднення від фахівців. Це детальний раціон харчування та інше. Плюси та інші особливості пристрою:

 1. Застосовувати пояс бажано у вечірній час: Ви досягнете більшого результату.
 2. Не можна використовувати пояс відразу після прийняття їжі. Доведеться почекати 1-2 години.
 3. Якщо Ви хочете за обідом спожити менше їжі, тоді застосовуйте пристосування за півгодини до їжі, так як масажні вібраційні дії знижують почуття голоду.
 4. Якщо купувати пояс, який працює тільки від мережі, то Вам доведеться сидіти поруч з розеткою, тому що довжина шнура не дозволить пересуватися по кімнаті.

SilaPro, Tiens. Є приблизною копією попереднього варіанту, але працює на акумуляторі, завдяки чому його можна носити і одночасно пересуватися по квартирі. Є особливість – додатково розігріваються м’язи, так як поверхня поясу генерує температуру. Містить мікроконтролер для перемикання режимів подачі вібраційних імпульсів. Режими:

 • ударне дію;
 • нажимний;
 • інтервальне;
 • вібромасажний;
 • шейпинговое;
 • циклічне;
 • точкове вплив.

Всі ці режими можна запустити в певній послідовності.

Vital Rays. Пояс-масажер з подвійним дією, так як має масаж і миостимуляцию одночасно – м’язи розігріваються і посилено скорочуються. Працює пристрій на невеликих батарейках. Додатково покращує функціональність органів шлунково-кишкового тракту.

Вулкан. Даний пояс створює ефект парника. Бажано використовувати під час фізичних навантажень. Одягати більш ніж на 2 години заборонено.

Читайте також:  Китайські пігулки для схуднення: найефективніші

ABC A-Round. Пристосування має 6 програм і практично 100 рівнів імпульсів. Замінює складні вправи на тренажерах.

Sauna Belt. Пояс з ефектом сауни.

Наочно побачити, що являє собою пояс-масажер для схуднення, як працює і застосовується, на прикладі пояса TL 2001B Tiens від Тяньши можна в наступному відео.

Як правильно користуватися?

Якщо Ви надягаєте пояс у той час, коли дивитеся телевізор, читаєте і т. д., обов’язково прийміть максимально комфортну позу. Дотримуйтеся таких правил:

 1. Носіть пояс-масажер стільки часу, скільки вказано в інструкції до певного пристосування.
 2. Спочатку потрібно закріпити пристрій на проблемній ділянці і тільки після цього підключати до мережі і включати режим.
 3. У Вас не повинно бути дискомфортних і тим більше больових відчуттів.
 4. Перед прикріпленням приладу переконайтеся в тому, що шкіра повністю суха.
 5. Не використовуйте масажний пояс при наявності протипоказань.

Чи існують протипоказання?

Якщо використовувати пояс при наявності заборон, можна погіршити стан власного здоров’я. Тому зверніть увагу на список протипоказань. Найчастіше це наступне:

 • період вагітності і грудного вигодовування;
 • наявність в серці кардіостимулятора;
 • захворювання кровоносної системи – тромбофлебіт, тромбоемболія і подібне;
 • патології черевної порожнини хронічного характеру;
 • деякі захворювання серця;
 • хвороби гінекологічного напрямку;
 • перенесені хірургічні втручання – період реабілітації.

Використання для схуднення пояса-масажера дозволить позбутися від зайвих кілограмів, але застосовувати його доцільніше в якості допоміжного засобу. Пояс бездоганно доповнить фізичні заняття і дієту. Але обов’язково перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем, якщо у Вас є проблеми зі списку протипоказань.