чи Можна схуднути, якщо бігати на біговій доріжці?

Чи можна схуднути, якщо бігати на біговій доріжці? Це питання задає собі кожен другий чоловік, який бажає скористатися цим тренажером. Не будуть мої тренування марними, і, можливо, є більш простий спосіб схуднути?

Відповідь на це питання дуже простий. Звичайно, з допомогою бігової доріжки можна позбутися від зайвих кілограмів. Мало того, біг є одним з найбільш потужних методів схуднення.

Так як при занятті на біговій доріжці в роботу включаються майже всі м’язи тіла, калорії згоряють дуже інтенсивно.

Крім того, така аеробне навантаження зміцнює дихальну і серцево-судинну системи, що позитивно позначається на всьому організмі і підвищує витривалість вашого тіла.

За допомогою калькулятора нижче, ви можете підрахувати, від скількох калорій ви позбудетеся, бігаючи на біговій доріжці. Просто введіть ваш вагу і тривалість тренування в спеціальні поля, і ви дізнаєтеся, якими будуть ваші енергетичні витрати за цей час.

 

Доповнимо біг дієтою

Отже, тепер ви бачите, що можна досить швидко схуднути, з допомогою біговій доріжці. Але вам не варто забувати, що ви також обов’язково повинні дотримуватися дієти. Якщо ви будете проводити на біговій доріжці по кілька годин на день, але з їжею отримаєте більше калорій, ніж спалите, то вам ніколи не позбутися від зайвих кілограмів.

Крім дефіциту калорій, має значення і склад їжі. Щоб швидше скинути зайву вагу, варто відмовитися від:

– солодкого

– алкоголю

– випічки

– газованих напоїв

Перевагу віддавайте зеленим овочам, багатим клітковиною і нежирним продуктів з високим вмістом білка, таким як:

– куряча грудка

– яйця

– сир

– сир

– риба

– морепродукти

Якщо ви зможете змінити ваш раціон і витрачати більше калорій, ніж отримуєте з їжі, ви зможете схуднути дуже швидко і безпечно.

Читайте також:  Через деякий час після тренування можна їсти, щоб схуднути?