Підбір дієти – важливі моменти

Найкраще худнути, дотримуючись системи правильного харчування. Але якщо час підтискає, то можна вдатися до дієт. Однак, необхідно звернути увагу на деякі життєво важливі моменти і все правильно розрахувати. А інакше, гонитва за красою і стрункістю принесе повне розчарування.

Терміни

Перше, на що слід звернути увагу, скільки часу у вас є, щоб позбавитися від зайвих кілограмів. Не варто забувати, що експрес-дієти не дають належного результату, а часом завдають не виправити шкоду. Тому, якщо в запасі хоча б два тижні, виберіть щадну дієту. Вона дасть значний результат і не нашкодить організму.

Час і місце

Враховуйте сезонність і місце перебування в даний момент. Наприклад, свіжі огірки та помідори взимку не принесуть ніякої користі. Якщо ви віддаєте перевагу овочеву дієту, то краще до неї звернутися влітку.

Стежте, щоб меню було якомога більше місцевих фруктів, ягід і овочів. Домінуюче місце повинні займати продукти вітчизняного виробництва.

Калорійність

Поживна цінність дієти повинна відповідати потребам організму. Розраховуйте калорійність складеного меню за допомогою калькулятора калорійності продуктів.

Хронічні захворювання

Людям з хронічними захворюваннями слід звернутися до лікаря або дієтолога для консультації. Інакше ризикуєте потрапити на лікарняне ліжко, замість п’єдесталу краси.

Спосіб життя

Якщо у вас сидяча робота, намагайтеся розпланувати вживання їжі таким чином, щоб вона проходила якомога частіше. Мінімум 4 рази на день. «Приміряйте дієту» на свій ритм життя і намагайтеся дотримуватися її. У разі незручності, її завжди можна скорегувати.

Важливі моменти

  • Якщо ви вибрали сувору малокалорійну дієту, потрібно пам’ятати, що при такому ритмі схуднення потрібно максимально захистити себе від стресів і спати не менше 8 годин на добу.
  • Продумайте додаткові заходи: спорт, масаж, хобі, які допоможуть забути про голод.
  • При прояві погане самопочуття, запаморочення, нудоти, блювоти слід звернутися до фахівця за допомогою.

5 ознак правильної дієти:

  1. Не змушує голодувати
  2. Різноманітний раціон
  3. Вміст вітамінів
  4. Присутні протипоказання
  5. Прописані умови, за яких можна зберегти результат на довгий час
Читайте також:  Як не поправитися у відпустці

Висновок

Яку дієту ви не вибрали, слід продути заздалегідь все дрібниці, які можуть знадобитися на шляху до схуднення. Будьте готові до того, що результат може запізнитися. Зазвичай ефект настає не раніше 2-3 тижні після закінчення дієти.