Скільки жирів можна вживати в день, щоб схуднути?

У нормі, жири повинні складати 20-25% від денного раціону людини. Однак якщо ви хочете позбутися від зайвих кілограмів, ваш раціон необхідно будувати на іншому принципі.

Більшість людей чуло, що для того щоб схуднути, потрібно їсти якомога менше жирного. Однак це твердження не зовсім вірно, і мінімізація споживання жирних продуктів лише опосередковано впливає на процес схуднення.

Жирна їжа ускладнює процес перетравлення, створюючи підвищене навантаження на травну систему. Але можна набрати зайву вагу, навіть повністю відмовившись від жирних продуктів.

Жири є необхідними джерелами життєдіяльності нашого організму, і сьогодні ви точно дізнаєтесь, скільки жирів можна вживати саме вам, щоб схуднути.

Основний принцип схуднення

Щоб схуднути, вам треба зрозуміти одну просту річ:

Якщо ви витрачаєте більше калорій, ніж отримуєте з їжею – ви худнете. Якщо менше – набираєте вагу.

Таким чином, абсолютно не важливо, скільки жирів ви з’їсте за день. Якщо буде дефіцит калорій, ви почнете худнути.

Але тут існує ще один момент. Жирна їжа дуже калорійна, так що, зменшивши кількість жирної їжі в своєму раціоні, ви зможете з’їдати за день більший об’єм їжі, і не мучитися від голоду.

Замініть жирую їжу овочами і нежирним м’ясом, і процес схуднення стане куди приємніше, адже в день ви зможете їсти досить багато їжі.

У нежирних продуктах, не дивлячись на назву, також є невелика кількість жирів. Їх цілком достатньо, для нормальної роботи організму.

Як розрахувати калорії для схуднення?

Отже, для того, щоб схуднути, нам потрібно витрачати більше калорій, ніж отримувати з їжею. А як дізнатися, скільки калорій ми споживаємо зараз, і скільки потрібно їсти, щоб почати втрачати вагу?

Є дуже простий спосіб. На нашому сайті ви знайдете калькулятор, який зможе підрахувати приблизну кількість калорій, необхідних для підтримки вашої ваги. Введіть свої параметри поля і натисніть «Розрахувати».

Читайте також:  Низькожирова дієта — особливості та відгуки

Наш калькулятор обчислює вашу денну норму калорій. Для того щоб схуднути, вам просто потрібно зменшити кількість з’їдених калорій на 400-500, і ви почнете худнути.

Дізнатися, скільки калорій, жирів, білків і вуглеводів міститься в продуктах харчування, можна з допомогою нашої таблиці калорійності продуктів.

Висновок

Як бачите, кількість уживаних у день жирів не так важливо, як кількість калорій. Якщо ви створите калорійний дефіцит і зменшіть кількість жирної їжі в своєму раціоні, то зможете схуднути без особливих труднощів і дискомфорту.