Що можна їсти після шостої вечора, щоб схуднути?

Давно відомо, що звичка наїдатися на ніч є однією з найчастіших причин розвитку ожиріння. Це пов’язано з тим, що в нічний час всі процеси в нашому організмі сповільнюються, щоб організм відпочив і відновився. Процес перетравлення їжі також сповільнюється.

Виходить, що замість того, щоб відновитися і відпочити, наше тіло вимушено працювати «понаднормово». І все ж розщеплення їжі в нічний час проходить значно гірше, ніж вдень. В результаті цього, з’їдена перед сном їжа швидше відкладається у вигляді жиру.

Крім того, Якщо ваша травна система кожну ніч зайнята переварюванням їжі, організму не вдається нормально відновлюватися, що призводить до вироблення гормону стресу – кортизолу.

Вироблення цього гормону призводить до того, що тіло починає накопичувати жир швидше, а розлучатися з ним, стає складніше. Це захисний механізм, спрямований на захист організму від шкідливих чинників.

Що можна їсти після шостої вечора?

Якщо вам дуже хочеться їсти після шостої вечора, слід віддати перевагу продуктам, які не зможуть завдати такої шкоди травному тракту. До таких продуктів можна віднести:

– легкий овочевий салат

– яблуко

– банан

– свіжовичавлений фруктовий сік

– всі види капусти

– цитрусові

– морква

– огірок

– листя салату

– склянка знежиреного кефіру

– куряча грудка

Ці продукти низькокалорійні, і не дозволить вашому тілу відкласти вечірній перекус у вигляді жирових запасів. Так що якщо у вечірній час дуже захотілося поїсти, намагайтеся віддавати перевагу перерахованих вище продуктів.

Читайте також:  Огіркова дієта для схуднення: меню на 3, 5 і 7 днів