Дієта Дюка – розрахунок ваги й тривалості дієти

Дієта Дюкана названа так на честь свого творця – доктора П’єра Дюка, який має величезний досвід роботи з пацієнтами із зайвою вагою. Більше 40 років він займається питаннями схуднення. Завдяки цьому його методика є однією з найбільш популярних у світі.

Дюка розробив свою дієту і весь метод втрати ваги в цілому навколо 4 етапів схуднення. Два перших етапи, під час яких відбувається зниження і стабілізація ваги, і два для підтримки нормальної ваги, останній з яких триває все життя. Крім того, вам надається список з 100 продуктів, які ви зможете вживати в їжу не боячись набрати вагу. Дана дієта має багато тонкощів, але при бажанні, ви легко зможете її дотримуватися і швидко втрачати зайву вагу.

Першим і найважливішим етапом дієти Дюкана є обов’язковий розрахунок ваги й тривалості дієти для кожного учасника програми.

Для розрахунку, вам просто потрібно ввести ваші дані в таблицю, і ви отримаєте всю необхідну інформацію про те, скільки повинен тривати кожен період дієти.

На підставі цих даних будується вся подальша дієта.

Розрахунок ваги й тривалості дієти Дюкана ви можете на офіційному сайті дієти Дюка. Для цього введіть ваші дані в таблицю і отримаєте відповідь на питання, скільки має триває кожен етап методики.

 

Читайте також:  Скільки літрів води потрібно пити в день, щоб схуднути - таблиця